سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

بهترین ایزوگام و عایق رطوبتی استخر چیست؟

  آخرین مقالات

  ایزوگام طرح دار شرکت ایزوگام گلبام محلات
  ادمین
  31 می 2022
  ایزوگام ساختمانی عایق رطوبتی مقالات
  297 بازدید

  بهترین ایزوگام استخر

  آب بندی استخر با ایزوگام، موضوعی است که ما در این مقاله مورد واکاوی و پژوهش قرار خواهیم داد. تفاوت این روش با روش‌های دیگر، ویژگی‌های هرکدام و همچنین بسیاری موارد دیگر را می‌توانید در این مطلب بخوانید. آب‌بندی استخر نسبت به دیگر سازه‌ها متفاوت است؛ دلیل و علت آن نیز انبساط و انقباض حاصل از تغییرات دمای آب هست. آب‌بندی نه‌تنها از نشت آب جلوگیری خواهد کرد، از رشد جلبک و باکتری نیز می‌تواند جلوگیری نماید. امروزه اجرا عایق‌کاری استخر سیمانی با 10 سال ضمانت، توسط روش‌های جدیدتر نیز ارائه می‌شود که در ادامه بررسی می‌کنیم.

  ایزوگام استخر

  عایق کردن و پوشش آب‌بندی استخر در بحث ذخیره آب روزبه‌روز اهمیت فراوان پیدا می‌کند. با توجه به خشک‌سالی‌های اخیر و کمبود منابع آبی در ایران، حفظ ذخایر آبی و هدر رفتن منابع آب به‌عنوان یکی از دغدغه‌های مسئولان و نیز بهره وران منابع آبی به شمار می‌آید. ایزوگام استخری یکی از بهترین، سریع‌ترین و از کم‌هزینه‌ترین روش‌های حفظ منابع آبی هست.

  انواعی از ایزوگام‌ها هستند که در ساختمان‌ها و کاشانه‌ها مورداستفاده‌ی متفاوتی قرار می‌گیرند. نوعی از ایزوگام که برای عایق‌کاری رطوبتی استخر کاربرد دارد، ایزوگام استخری است. از این ایزوگام، جهت آب‌بندی استخرها با مصارف متفاوت استفاده می‌شود.

  کشاورزی
  صنعتی
  پرورشی ماهی
  و غیره
  در عایق‌کاری همچنین می‌توان از نوعی عایق به نام عایق پلیمری استفاده کرد. استفاده از ایزوگام استخری برای آب‌بندی ساختمان روشی مناسب و راحت و همچنین پردوام محسوب می‌شود. همچنین در صورت رخ دادن هرگونه مشکلی مانند شکاف بر روی استخر یا فرسودگی ناشی از گذر زمان نیز می‌توان از تعمیرات با استفاده از ایزوگام استخری مشکل را برطرف کرد.

  بهترین ایزوگام برای استخر
  ایزوگام استخری

  آب‌بندی استخر با ایزوگام


  آب‌بندی استخر با ایزوگام، یکی از روش‌های متداولی است که برای واترپروف کردن استخرها استفاده می‌شود. اگر استخر با ایزوگام آب‌بندی گردد، از نشت آب جلوگیری می شود. البته از مواد دیگری نیز برای عایق‌کاری استخرها استفاده می‌شود که شامل موارد زیر می‌شود:
  عایق‌بندی استخر با مواد پلاستیک
  عایق‌کاری استخر با گیاهان
  عایق‌کاری استخر با قیر و ایزوگام
  پوشش دهی با خاک نفوذناپذیر
  عایق‌کاری با مصالح ساختمانی و بتنی

  آب‌بندی استخر با ایزوگام چگونه انجام می‌شود؟

  آب‌بندی استخر با ایزوگام، یکی از روش‌هایی است که برای واترپروف کردن ساختمان‌ها و مخازن کاربرد دارد. لازم است بدانید، انعطاف‌پذیری و مقاومت ایزوگام بستگی به درجه پلیمر به‌کاررفته در آن دارد. برای آب‌بندی استخر با ایزوگام، لازم است ابتدا سطح موردنظر، تمیز شود. برای این‌که امکان جدا شدن آن را پایین بیاوریم، بهتر است از یک روکش قیر به‌عنوان لایه اول استفاده شود.

  آب‌بندی استخر با ایزوگام چه تفاوتی با دیگر روش‌های عایق‌کاری دارد؟

  آب‌بندی استخر با ایزوگام، به‌منظور جلوگیری نفوذ آب به دیواره‌ها و کف استخر انجام می‌شود.
  در این حالت اورلپ‌هاي روی‌هم قرارگرفته شده از هم جداشده و آب استخر با فشار هيدرو استاتيكي بالا وارد لايه پشتي ايزوگام مي‌شود. اگر ایزوگام کیفیت لازم را نداشته باشد با وارد شدن آب به پشت ایزوگام، شاهد جدا شدن ایزوگام از سیمان خواهیم بود و درنتیجه عایق‌کاری به‌صورت کلی از بین می‌رود. به همین دلیل امروزه به‌جای آب‌بندی استخر با ایزوگام، از روش‌های جدیدتری استفاده می‌شود.
  برای دریافت مشاوره جهت خرید بهترین ایزوگام استخر با کلیک روی سفارش مستقیم ایزوگام استخر به بخش سفارش ایزگام منتقل می شوید. کارشناسان واحد فروش و کنترل کیفیت شرکت ایزوگام گلبام محلات آماده پاسخگویی و راهنمایی شما مشتری محترم برای خرید ایزوگام استخر و روش نصب، کیفیت استاندارد ایزوگام استخر می باشند.

  چند نکته برای نصب، استفاده و خرید ایزوگام استخر

  جهت استفاده از ایزوگام برای ایزولاسیون استخر به نکاتی می‌بایست توجه شود. یکی از روش‌های روتین برای عایق‌کاری استخر، استفاده از ایزوگام استخری است. حال در صورت تمایل به استفاده از این ایزوگام برای ایزولاسیون استخر خود باید به نکات ذکرشده زیر دقت کنید:

  استخرها به‌طورمعمول از دیواری سیمانی تشکیل‌شده‌اند. پس از ساخته‌شدن دیوار استخرها، برای خشک شدن رطوبت ناشی از سیمان باید مدتی را صبر کرد تا این رطوبت به ایزوگام ما لطمه‌ای وارد نکند.
  پیش از شروع به عایق‌کاری استخر، با استفاده از فشار هوای زیاد باید شن و خاک‌های بر جامانده بر روی دیوار را از آن جدا کرد تا عایق‌کاری به بهترین نحو ممکن صورت بپذیرد.
  بتن‌ها در ترکیب با چندین مواد شیمیایی خاص و متفاوت به کیفیت بیشتری دست می‌یابند و استفاده از این مواد خود می‌تواند دلیلی بر مقاومت بیشتر دیوار استخر در مقابل رطوبت باشد.
  علی‌رغم استفاده زیاد از ایزوگام استخری برای عایق‌کاری در برخی موارد مشاهده‌شده که استفاده از روش‌های دیگر عایق‌کاری نتیجه‌بخش‌تر بوده است. چراکه در فشار زیاد آب ممکن است ایزوگام‌ها چسبندگی خود را از دست بدهند.
  استفاده از مواد پلیمری و پلاستیکی دیگری نیز مانند: ژئوممبران، قیرگونی، عایق‌های مایع نیز از دیگر روش‌های معمول برای عایق‌کاری انواعی از استخرها است.
  درصورتی‌که آب در شرایطی خاص مانند افتادن گیاهان یا برگ درختان در آن شرایطی اسیدی یا قلیایی پیدا کند، ممکن است در عایق، خوردگی پیش بیاید. به همین منظور باید به قابلیت خوردگی نیز توجه نمود.
  مزایا و معایب ایزوگام استخر
  عایق‌های رطوبتی و به‌خصوص ایزوگام استخری دارای مزایا و معایبی‌اند. با دانستن مزایا و معایب آن‌ها به شیوه و استدلال بهتری در انتخاب یک عایق رطوبتی مناسب می‌رسیم.

  سفارش مستقیم ایزوگام استخر دلیجان
  ایزوگام مخصوص استخر و پرورش ماهی شرکت گلبام محلات

  مزایا ایزوگام استخری

  از بهترین مزایای ایزوگام استخری می‌توان به اجرای آن با هزینه کم اشاره کرد. شما می‌توانید به‌راحتی از یک گروه حرفه‌ای بخواهید تا این کار را برای شما اجرا کند. همچنین امکان استفاده از ایزوگام طرح دار نیز در آن وجود دارد.

  معایب ایزوگام طرح دار یا استخری

  ممکن است پس از گذشت مدت‌زمانی عایق‌کاری استخر دچار ترک‌خوردگی، پاشیدگی و یا اورلپ های روی هم قرار رفته از هم جدا شوند و آب استخر به لایه پشتی ایزوگام برسد. آب واردشده سریعاً باعث جداسازی ایزوگام از سیمان می‌شود و کل سیستم عایق‌کاری استخر را دچار مشکل می‌نماید.

  ازاین‌رو امروزه به‌جای ایزوگام کاری استخر، از سیستم پلیمری در عایق‌کاری استفاده می‌نمایند. پوشش‌های پلیمری می‌توانند مقاومت خوبی را برای جلوگیری از نفوذ آب و یا مواد شیمیایی از خود نشان دهد.

  نحوه عایق‌کاری استخر

  عایق‌بندی را باید بعد از ایجاد بدنه استخر و سیمان‌کاری جهت مقاومت در برابر نفوذ آب انجام داد. پس از محاسبه مساحت استخر و دانستن سطح موردنظر می‌توان ایزوگام را به مقدار لازم خرید کرد. در مرحله آخر نیز نصاب رول‌های ایزوگامی را با فرایند گرم و ذوب کردن بر روی سطح می‌چسبانند تا درنهایت مانع از عبور رطوبت و جلوگیری از هدر رفتن آب شود.
  ایزوگام استخری، استخر را در برابر آب‌وهوای بسیار سرد و یا گرم بسیار مقاوم می‌کند. انتخاب نوع ایزوگام با توجه به نوع کاربرد متفاوت است. همچنین جهت اجرای ایزوگام بر روی انواع سطوح از ساختمان می‌توانید با ما در ارتباط باشید تمامی خدمات نصب توسط نصابان حرفه‌ای و آموزش‌دیده مجرب انجام می‌شود.

  نحوه انتخاب ایزوگام استخری

  در ابتدا باید نوع و جنس ایزوگام مدنظر را انتخاب کنیم. توجه داشته باشید که با توجه به تنوع و گوناگونی انواع ایزوگام‌ها همراه با نصب آن‌ها قیمت‌های متفاوتی را در بردارند. پس از دانستن انواع قیمت‌ها و اطلاع از آن‌ها می‌توانید بهترین نوع عایق آن‌هم از جنس رتبه یک آن را خریداری کنید. بدین منظور برای راحتی مشتریان و کشاورزان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان و سفارش مستقیم از کارخانه ایزوگام گلبام محلات، از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت ایزوگام گلبام محلات، اقدام به تماس فرمایید. کارشناسان واحد فروش ما در همه ی ساعات روز حتی ایام تعطیل آماده ی پاسخگویی مشتریان عزیز می باشند. کسب و کارهای در حوزه کشاورزی، دامداری و آبزیان و پرورش ماهی، برای دریافت مشاوره رایگان برای سفارش و خرید ایزوگام استخر از طریق را های ارتباطی مندرج در عکس یا کلیک بر روی دکمه سفارش مسقیم ایزوگام استخر اقدام فرمایید.

  بهترین ایزوگام استخر دلیجان
  ایزوگام استخر مخوص ویلاهای لاکچری و باغ شرکت ایزوگام گلبام محلات
  ایزوگام گلبام محلات
  آدرس و شماره تماس کارخانه ایزوگام گلبام محلات برای خرید ایزوگام استخر

  مقالات مرتبط

  بازار ایزوگام در دوران پسا کرونا
  در این مقاله ریسک های موجود در صنعت ایزوگام در دورا پسا کرونا در بازار ایران و جهان مورد بررسی قرار داده ایم. چندین ...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شانزده − 4 =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس