سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

تماس با شرکت ایزوگام گلبام محلات

شرکت ایزوگام گلبام محلات از بهترین برند ایزوگام دلیجان در منطقه ی مرکزی ایران می باشد. این شرکت در سال 1387 به منظور تولید ایزوگام باکیفیت در منطقه ی مرکزی و به عنوان شرکت مرجع کیفیت ایزوگام و عایق های رطوبتی مشغول به کار شد. محصولات شرکت در سخت گیرانه ترین حالت آزمایشگاهی و آنالیز به تولیید و عرضه می انجامد. صحبت های مشتریان، عملین و نمایندگان ایزوگام در سراسر ایران در بخش رضایتمندی همکار گواه این موضوع و ادعا را دارد.

ایزوگام گلبام محلات به منظور احترام و رعایت حقوق مشتری مداری اقدام به فروش قیر پالایشگاهی درجه یک نموده است که مشتریان محترم می توانند با پل های ارتباطی موجود در سایت ایزوگام گلبام محلات اقدام به ارتباط و سفارش آنلاین ایزوگام داشته باشند.

پرسنل واحد فروش ایزوگام گلبام محلات آماده دریافت سفارشات ایزوگام و قیر مشتریان محترم در سراسر ایران می باشد. از فواید سفارش آنلاین ایزوگام، بهینه شدن زمان و وقت مشتریان عزیز، پیگیری مداوم پرسنل بازرگانی و فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات از لحظه ی سفارش ایزوگام تا لحظه استفاده و نصب ایزوگام همراه مشتریان عزیز و محترم می باشند.

از مزایای دیگر سفارش آنلاین، وجود افراد حرفه ای در بدنه ی واحد فروش برای پیگیری تولید محصولات خاص، تست ریپورت های ایزوگام، تست زنده و به لحظه در خط تولید شرکت ایزوگام گلبام محلات است. 

 

ایزوگام دلیجان باکیفیت

اطلاعات تماس

ساعات کار

شنبه / یکشنبه
8 صبح تا 6 ظهر
دوشنبه / سشنبه
8 صبح تا 6 ظهر
چهارشنبه / پنجشنبه
8 صبح تا 6 ظهر
جمعه
بسته

با ما در تماس باشید!

جهت ارتباط مستقیم با مدیریت عامل و واحد فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات، پیشنهادات و انتقادات خود و یا سوالات خود را در کادر زیر ارسال فرمایید.
با تشکر
    شرکت ایزوگام گلبام محلات در شبکه های اجتماعی

    golbam mahalat site

    شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

    دسترسی سریع

    اطلاعات تماس