سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

تلویزیون ایزوگام

شرکت ایزوگام گلبام محلات، شرکت پیشرو در تولید عایق‌های رطوبتی، ایزوگام و قیر باکیفیت پالایشگاهی در منطقه دلیجان که قابلیت ارسال به تمام نقاط ایران و کشورهای حوزه خلیج‌فارس هست. این شرکت برای آموزش بیشتر به مشتریان عزیز بازار ایزوگام، قیر و عایق‌های رطوبتی برای انتخاب منصفانه مشتری به‌عنوان اولین سایت مرجع صنعت ایزوگام و عایق‌های رطوبتی دست به این ابتکار زده است. این ایده نوین از سمت اتاق فکر و تیم طراحی وب‌سایت صورت گرفته تا گامی بزرگ در جهت پیشرفت صنعت ایزوگام و شناخت عامه مردم عزیز با صنعت ایزوگام هست.
ما در این بخش ویدیوهای مربوط به آموزش و شناسایی انواع ایزوگام باکیفیت از تقلبی و فیک را  در معرض نمایش می‌گذاریم. تست مقاومت فشاری و چسبندگی محصولات، آموزش نصب انواع ایزوگام، کاربرد انواع ایزوگام، تست ریپورت های انواع محصولات ایزوگام، استانداردهای ایزوگام و محصولات ایزوگام گلبام محلات در محیط تست واقعی و بدون افکت و روتوش و تکنولوژی‌های تدوین ویدیو جهت اعتماد مشتریان عزیز در سایت پست می‌گردد. با نظرات و پیشنهاد‌های خود، ما را در بهبود هرچه بیشتر این ایده یاری رسانید.

صفر تا صد تولید محصولات ایزوگام

۱_تخلیه قیر
۲-رینگ قیر
۳_ترکیب مواد اولیه در مخزن
۴_تخلیه مواد آماده‌شده از مخزن بنزا به میکسر جهت تولید
۵_پلی استر و تیشواز مرحله رزرو وارد تشت شیره می‌شود
۶_فویل مخصوص بر روی آن قرار می‌گیرد
۷_بعد وارد سیستم خنک‌کننده می‌شود
۸_نایلکس محصول تولیدشده روی عایق قرار می‌گیرد
۹_عایق تولیدشده وارد مرحله رزرو می‌شود و آماده بسته‌بندی می‌شود
۱۰_سپس عایق‌های تولیدشده به متراژ ۱۰متر بسته‌بندی می‌شود و برچسب محصول بر روی آن محصول نصب می‌شود و آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز است.

تست مقاومت فشاری ایزوگام گلبام محلات پس از تولید در محل دفتر کارخانه

تست مقاومت فشاری ایزوگام گلبام محلات پس از تولید در محل کارخانه توسط مهندس قربانی، برای مشریان عزیز انجام شد که در این تست بدون از دست دادن حالت ایزوگام و بدون پارگی یا زخمی شدن ایزوگام به علت استفاده از مواد اولیه و مرغوب و پخت عالی با مجهزترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا انجام شد. ویدیو فوق ادای این امر را به خوبی اثبات می کند که ایزوگام گلبام محلات از باکیفیت ترین ایزوگام های منطقه دلیجان در اییران می باشد.

باکیفیت ترین ایزوگام دلیجان در ایران

انتخاب باکیفیت‌ترین ایزوگام دلیجان، با شاخص‌های متفاوتی ازجمله: کیفیت مواد اولیه، تجهیزات و فنّاوری پخت ایزوگام، فن و نوع دستور پخت ایزوگام، روش انبارداری و حمل، روش نصب ایزوگام و موارد دیگر ارتباط مستقیم دارد.
شرکت ایزوگام گلبام محلات، یکی از شرکت‌های پرچم‌دار تولید ایزوگام باکیفیت در ایران است. این شرکت با مجهزترین تجهیزات و خط تولید ایزوگام، آزمایشگاهی مجهز و انبار استاندارد و موقعیت جغرافیایی مناسب در ماندگاری کیفیت محصولات، سعی در ارائه باکیفیت ترین ایزوگام ایران را به مشتریان عزیز دارد. گارانتی و ضمانت کیفیت نیز یک روش برای ایزوگام به مشتر عزیز است. با مراجعه به بخش رضایتمندی همکار، سایت ایزوگام گلبام محلات فیلم ها و گواهی های رضایت مشتریان و همکاران ایزوگامی و عاملین محترم این ادعا به اثبات می رسد و پس از بررسی در بازار ایزوگام متوجه می شوید کیفیت آن هم در حوزه ایزوگام اتفاقی نیست و پروسه ای طولانی از قبل از تولید تا لحظه ی نصب ایزوگام است.
تست ایزوگام گلبام محلات توسط جناب آقای مهندس محمد قربانی، که قبل از ارسال بار ایزوگام برای مشتری به‌صورت مجدانه و سخت گیرانهِ توسط ایشان چک می‌گردد و اگر موردی باشد بار مشتری تعویض کامل می‌گردد. جناب مهندس قربانی بر اصل کیفیت ایزوگام بسیار جدی هست و این را مشتریان ما که حتی یک‌بار از ما بار خریده‌اند متوجه شده‌اند که مهندس محمد قربانی بسیار بر کیفیت ایزوگام تأکیددارند و همین امر موجب شده تا تمامی محصولات ایزوگام گلبام محلات برای مشتریان خارجی نیز جذاب گردد. به دلیل حمایت از مشتریان عزیز و حفظ اصل وفاداری مشتریان محترم، شرکت گلبام برای محصولات صادراتی تغییر برند نداده و همان محصولات ایزوگام داخلی را با همان نام اقدام به صادرات ایزوگام نموده است.

مهندس محمد قربانی مدیربازرگانی گلبام محلات
مهندس محمد قربانی مدیربازرگانی گلبام محلات

تست ضخامت برند ایزوگام اعتماد شرق

شرکت ایزوگام گلبام محلات در راستای حفظ مشتری مداری و حس اعتماد همه روزه محصولات خود را به چالش و قضاوت می گذارد، یکی از شاخصه های انتخاب ایزوگام خوب و باکیفیت ضخامت لبه ایزوگام تولید شده است. کارشناسان فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات شخصاً در خط تولید ایزوگام کارخانه گلبام محلات حضور یافته و با دستگاه ضخامت سنج دقیق اقدام به اندازه گیری ضخامت و تست پارگی و مقاومت فشاری را انجام می دهند.  جهت خرید ایزوگام دلیجان با کیفیت از طریق لینک سفارش مستقیم ایزوگام دلیجان کلیک کنید و یا از دکمه ی زیر استفاده نمایید.

تست ضخامت برند ایزوگام گلبام محلات

تست ضخامت ایزوگام گلبام محلات در محل کارخانه قبل ار بارگیری

تست حضوری و فیزیکی ضخامت ایزوگام با استفاده از ابزار ضخامت سنج توسط مهندس محمد قربانی و مهندس آوازش از مدیران فروش و تولید کارخانه ایزوگام گلبام از برند گلبام محلات.ایزوگام گلبام حساسیت ویژه ای بر روی ضخامت و تست پارگی محصولاتش دارد که این امر باعث حس اعتماد و وفاداری مشتریان می شود و با خیالی آسوده محصولشان را از زمان سفارش تا زمان نصب و نگهداری تیم فروش و بازرگانی شرکت گلبام محلات در کنارشان خواهد بود.

سفارش ایزوگام شرق آوازه دلیجان از سایت گلبام
سفارش ایزوگام شرق آوازه دلیجان
سایت ایزوگام گلبام محلات
آدرس و شماره تماس کارخانه ایزوگام گلبام محلات برای خرید مستقیم ایزوگام باکیفیت
golbam mahalat site

شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

دسترسی سریع

اطلاعات تماس