سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

تلویزیون ایزوگام

شرکت ایزوگام گلبام محلات، شرکت پیشرو در تولید عایق‌های رطوبتی، ایزوگام و قیر باکیفیت پالایشگاهی در منطقه دلیجان که قابلیت ارسال به تمام نقاط ایران و کشورهای حوزه خلیج‌فارس هست. این شرکت برای آموزش بیشتر به مشتریان عزیز بازار ایزوگام، قیر و عایق‌های رطوبتی برای انتخاب منصفانه مشتری به‌عنوان اولین سایت مرجع صنعت ایزوگام و عایق‌های رطوبتی دست به این ابتکار زده است. این ایده نوین از سمت اتاق فکر و تیم طراحی وب‌سایت صورت گرفته تا گامی بزرگ در جهت پیشرفت صنعت ایزوگام و شناخت عامه مردم عزیز با صنعت ایزوگام هست.
ما در این بخش ویدیوهای مربوط به آموزش و شناسایی انواع ایزوگام باکیفیت از تقلبی و فیک را  در معرض نمایش می‌گذاریم. تست مقاومت فشاری و چسبندگی محصولات، آموزش نصب انواع ایزوگام، کاربرد انواع ایزوگام، تست ریپورت های انواع محصولات ایزوگام، استانداردهای ایزوگام و محصولات ایزوگام گلبام محلات در محیط تست واقعی و بدون افکت و روتوش و تکنولوژی‌های تدوین ویدیو جهت اعتماد مشتریان عزیز در سایت پست می‌گردد. با نظرات و پیشنهاد‌های خود، ما را در بهبود هرچه بیشتر این ایده یاری رسانید.

صفر تا صد تولید محصولات ایزوگام

۱_تخلیه قیر
۲-رینگ قیر
۳_ترکیب مواد اولیه در مخزن
۴_تخلیه مواد آماده‌شده از مخزن بنزا به میکسر جهت تولید
۵_پلی استر و تیشواز مرحله رزرو وارد تشت شیره می‌شود
۶_فویل مخصوص بر روی آن قرار می‌گیرد
۷_بعد وارد سیستم خنک‌کننده می‌شود
۸_نایلکس محصول تولیدشده روی عایق قرار می‌گیرد
۹_عایق تولیدشده وارد مرحله رزرو می‌شود و آماده بسته‌بندی می‌شود
۱۰_سپس عایق‌های تولیدشده به متراژ ۱۰متر بسته‌بندی می‌شود و برچسب محصول بر روی آن محصول نصب می‌شود و آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز است.

باکیفیت ترین ایزوگام دلیجان در ایران

انتخاب باکیفیت‌ترین ایزوگام دلیجان، با شاخص‌های متفاوتی ازجمله: کیفیت مواد اولیه، تجهیزات و فنّاوری پخت ایزوگام، فن و نوع دستور پخت ایزوگام، روش انبارداری و حمل، روش نصب ایزوگام و موارد دیگر ارتباط مستقیم دارد.
شرکت ایزوگام گلبام محلات، یکی از شرکت‌های پرچم‌دار تولید ایزوگام باکیفیت در ایران است. این شرکت با مجهزترین تجهیزات و خط تولید ایزوگام، آزمایشگاهی مجهز و انبار استاندارد و موقعیت جغرافیایی مناسب در ماندگاری کیفیت محصولات، سعی در ارائه باکیفیت ترین ایزوگام ایران را به مشتریان عزیز دارد. گارانتی و ضمانت کیفیت نیز یک روش برای ایزوگام به مشتر عزیز است. با مراجعه به بخش رضایتمندی همکار، سایت ایزوگام گلبام محلات فیلم ها و گواهی های رضایت مشتریان و همکاران ایزوگامی و عاملین محترم این ادعا به اثبات می رسد و پس از بررسی در بازار ایزوگام متوجه می شوید کیفیت آن هم در حوزه ایزوگام اتفاقی نیست و پروسه ای طولانی از قبل از تولید تا لحظه ی نصب ایزوگام است.
 به دلیل حمایت از مشتریان عزیز و حفظ اصل وفاداری مشتریان محترم، شرکت گلبام برای محصولات صادراتی تغییر برند نداده و همان محصولات ایزوگام داخلی را با همان نام اقدام به صادرات ایزوگام نموده است.

تست ضخامت برند ایزوگام اعتماد شرق

شرکت ایزوگام گلبام محلات در راستای حفظ مشتری مداری و حس اعتماد همه روزه محصولات خود را به چالش و قضاوت می گذارد، یکی از شاخصه های انتخاب ایزوگام خوب و باکیفیت ضخامت لبه ایزوگام تولید شده است. کارشناسان فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات شخصاً در خط تولید ایزوگام کارخانه گلبام محلات حضور یافته و با دستگاه ضخامت سنج دقیق اقدام به اندازه گیری ضخامت و تست پارگی و مقاومت فشاری را انجام می دهند.  جهت خرید ایزوگام دلیجان با کیفیت از طریق لینک سفارش مستقیم ایزوگام دلیجان کلیک کنید و یا از دکمه ی زیر استفاده نمایید.

تست ضخامت برند ایزوگام گلبام محلات

تست ضخامت ایزوگام گلبام محلات در محل کارخانه قبل ار بارگیری

تست حضوری و فیزیکی ضخامت ایزوگام با استفاده از ابزار ضخامت سنج توسط  مهندس آوازش از مدیران فروش و تولید کارخانه ایزوگام گلبام از برند گلبام محلات.ایزوگام گلبام حساسیت ویژه ای بر روی ضخامت و تست پارگی محصولاتش دارد که این امر باعث حس اعتماد و وفاداری مشتریان می شود و با خیالی آسوده محصولشان را از زمان سفارش تا زمان نصب و نگهداری تیم فروش و بازرگانی شرکت گلبام محلات در کنارشان خواهد بود.

سفارش ایزوگام شرق آوازه دلیجان از سایت گلبام
سفارش ایزوگام شرق آوازه دلیجان
ایزوگام گلبام محلات
آدرس و شماره تماس کارخانه ایزوگام گلبام محلات برای خرید مستقیم ایزوگام باکیفیت
golbam mahalat site

شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

دسترسی سریع

اطلاعات تماس