سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

ایزوگام متری چند؟

  آخرین مقالات

  شاخ بازار ایزوگام دلیجان سایت ایزوگام گلبام

  قیمت ایزوگام برای بسیار افراد به‌غیراز مزایای آن امری مهم و تعیین‌کننده است. درواقع همه ما به دنبال اقتصادی‌تر بودن، ارزان‌تر بودن و به دنبال آن کیفیت این دسته از خدمات هستیم که در این مقاله بررسی عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام، قیمت ایزوگام همراه نصب، بدون نصب و همچنین لوازم موردنیاز آن می‌پردازیم.

  قیمت ایزوگام با نصب چند؟

  از عواملی که می‌تواند روی هزینه دستمزد نصاب ایزوگام تأثیرگذار باشد، نوع شیب سقف پشت‌بام است. قیمت ایزوگام روی پشت‌بام صاف، کم‌هزینه‌تر از سطوح شیب‌دار همچون سقف‌های شیروانی است.

  وجود ناهمواری‌های زیاد روی سقف محل نیز می‌تواند باعث بالاتر رفتن هزینه ایزوگام در زمان اجرا شود، به همین علت هرچه سقف پشت‌بام شما صاف‌تر باشد ممکن است هزینه کمتری برای نصب بپردازید و حداقل تأثیر آن می‌تواند سریع‌تر شدن فرآیند اجرا باشد.

  پرداخت هزینه برای ایزوگام در مساحت‌های کوچک چندان به‌صرفه نیست، چراکه باید دستمزد افراد را تقسیم‌بر متراژ کمتری کنید که این امر درنهایت قیمت هر متر ایزوگام را زمان اجرا بالا می‌برد. البته این امر در شرایط ضروری غیرقابل‌اجتناب است و می‌تواند اتفاق بیفتد.

  نکته: در برخی موارد برای انجام ایزوگام، زیرسازی ازجمله سیمان‌کاری نیاز است که در آن صورت باید هزینه بیشتری بپردازید.

  اگر می‌خواهید قیمت روز ایزوگام و هزینه نصب آن را به‌روز و دقیق بدانید پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران شرکت ایزوگام گلبام محلات تماس بگیرید.

  قیمت ایزوگام بدون نصب چند؟

  اگر قصد داشته باشید عایق‌کاری ساختمان در حال ساخت خود را به یک گروه فنی و متخصص بسپارید، بهتر است از قیمت روز ایزوگام باخبر باشید و اطلاعات دقیق‌تری درباره‌ی نحوه‌ی قیمت‌گذاری انجام این خدمات داشته باشید تا سرویس‌دهنده خود را حرفه‌ای انتخاب کنید.

  نحوه‌ی پرداخت قیمت‌ ایزوگام همانند عایق نانو پشت‌بام بر اساس متراژ است. بااینکه هزینه‌بر اساس هر متر صورت می‌گیرد، اما باید بدانید هنگام خرید رول ایزوگام باید بیشتر از مساحت سطح پشت‌بام خود، محصول خریداری کنید.

  اگر قصد خرید ایزوگام پشت‌بام رادارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین ایزوگام پشت‌بام را مطالعه فرمایید.

  اگر بخواهید رول ایزوگام را تهیه کنید هزینه آن بسته به برندی که تهیه می‌کنید متفاوت است.

  برای مشاوره رایگان جهت خرید ایزوگام متناسب به نوع کاربریم منطقه جغرافیایی شما ازنظر سردسیری یا گرمسیری با مشاوران فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات در هر ساعت از شبانه‌روز در ارتباط باشید حتی ایام تعطیل در خدمت شما سروران ارجمند و گرامی هستند.

  در نظر داشته باشید که در صورت نیاز به نوع خاص و یا لایه‌های بیشتر ایزوگام برای عایق‌کاری (همچون قیرگونی) هزینه بالاتری باید پرداخت نمایید.

  مشتری عزیز اگر دنبال ایزوگام استخری هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین ایزوگام استخر را مطالعه کنید.

  در ویدیو ارسالی زیر از نصاب ماهر ایران جناب آقای جعفر منیع که زحمت تست چسبندگی و مقاومت ایزوگام گلبام محلات را کشیده اند. پیشنهاد میکنیم تماشا بفرمایید. ما بر شعارمان که شاخ بازار ایزوگام ایران هستیم پافشاری داریم و خرسندیم که مشتری نیز حس برتری نسبت به رقبایش دارد و این حس که وجدان کاری و انسانیت را به جا آورده و از کیفیت محصولات ما مطمئن است. شما عزیزان سرمایه های واقعی ما هستید و بر خود می بالیم.

  نکته: مقدار ایزوگام مورداستفاده برای سقف در حدود ۲۰ درصد بیشتر از مساحت اصلی است چراکه برای عایق‌کاری دقیق باید لبه‌های پشت‌بام، کانال‌های کولر و برآمدگی‌های روی پشت‌بام به‌خوبی با ایزوگام پوشانده شوند تا براثر بارندگی نفوذ آب به زیر سطح عایق شده سبب ایجاد خسارت نشود

  مهندس مجتبی آوازش

  قیمت ایزوگام بدون نصب به‌طورکلی به موارد زیر وابسته است:

  • کیفیت قیر موجود در ایزوگام
  • وزن
  • ارتفاع یا ضخامت
  • بیمه حوادث
  • تضمین انجام کار
  • برند خریداری‌شده

  قیمت ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد؟

  قیمت ایزوگام با نصب چگونه محاسبه می‌شود؟ قیمت نصب ایزوگام به عواملی مثل مساحت و متراژ کار، نوع مصالح موردنیاز، حمل‌ونقل و ایاب و ذهاب و همچنین وجود نیاز به زیرسازی و آماده‌سازی، بستگی دارد. هرکدام از انواع مختلف ایزوگام مثل تک لایه و دولایه شامل تیشو و پلی استر و یا ایزوگام باروکش آلومینیوم ازنظر قیمت خرید باهم تفاوت دارند اما اجرت نصبشان تفاوت چندانی با یکدیگر ندارد.

  ایزوگام نام تجاری عایق‌های آماده نم و رطوبت است که در انواع ساختمان‌ها و محل‌های مختلف آن‌ها ازجمله سرویس بهداشتی، استخر، حمام، دیوارها و پشت‌بام‌ها نصب می‌شود. این عایق درواقع جایگزین مناسبی برای شیوه سنتی قیرگونی است که ازنظر نصب و دوام و ماندگاری مزیت بیشتری نسبت به شیوه قدیمی دارد. ایزوگام شامل ورقه‌ها و الیافی از جنس پلی‌استر و آلومینیوم و یا تیشه است که با قیر به هم متصل شده‌اند. البته در ایزوگام همچنان ماده اصل تشکیل‌دهنده عایق قیر است. از این نوع عایق ضد رطوبت کردن پی و فونداسیون ساختمان‌ها و در عایق کردن پشت‌بام‌ها، استخرها، کانال‌های آبیاری، مخازن، سدها و پل‌ها استفاده می‌شود. بیشتر ایزوگامی که در عایق‌بندی مورداستفاده قرار می‌گیرد یکی از دو نوع پلیمری و یا دمیده (قیر دمیده) است. برای اطلاع از قیمت ایزوگام بهتر است قیمت برند و مارک های مختلف را داشته باشید، مانند:

  1. قیمت ایزوگام گلبام محلات
  2. قیمت ایزوگام پوشش بام جلوه دلیجان
  3. قیمت ایزوگام شرق آوازش
  4. قیمت ایزوگام اعتماد شرق

  شرکت های تأسیساتی برای دریافت قیمت بروز ایزوگام از طریق راه های ارتباطی اطلاع دهید تا روزانه قیمت ایزوگام را برایتان ارسال شود. شرکت ایزوگام گلبام محلات آپشن های متفاوتی برای بازرگانان و تجار محترم درنظر گرفته تا مشتریان محترم بتوانند در بازار ایزوگام با کم ترین استرس فعالیت داشته باشند.

  مهندس ناصر آوازش
  ایزوگام صادراتی شرق آوازه
  ایزوگام پشت بام برند شرق آوازه

  هزینه ایزوگام بر اساس اندازه و مساحت ساختمان

  متراژ یا درواقع مساحت فضای ایزوگام اولین و مهم‌ترین عامل در برآورد قیمت نصب ایزوگام است. متخصصین قیمت‌گذاری را به‌صورت متری انجام می‌دهند. متراژ فضا میزان پوشش ایزوگام موردنیاز را نشان می‌دهد و ازاین‌جهت درواقع بر هزینه اولیه خرید تأثیر می‌گذارد. هر چه مساحت کار نصب ایزوگام بیشتر باشد و در متراژهای بزرگ‌تر، قیمت نصب ایزوگام کمتر می‌شود. معمولاً فروشندگان ایزوگام شرایط و نیرو اجرا و نصب ایزوگام را هم فراهم می‌کنند و رقم معقولی را برای قیمت ایزوگام با نصب پیشنهاد می‌کنند. اگرچه ممکن است قیمت ایزوگام بدون نصب کمی پایین‌تر باشد، مثلاً با نگاهی کلی به لیست قیمت ایزوگام بدون نصب درخواهیم یافت که قیمت ایزوگام گلبام محلات بدون نصب خیلی کمتر می‌شود ولی توصیه ما به شما این است که خودتان به‌هیچ‌وجه اقدام به نصب ایزوگام نکنید و این کار را به متخصصین واگذار کنید.

   

  هزینه حمل‌ونقل ایزوگام

  هزینه عمده دیگر اجرا و نصب ایزوگام قیمت حمل‌ونقل پوشش‌های ایزوگام و کپسول‌ها و سایر لوازم موردنیاز برای نصب به محل است. معمولاً این هزینه با محله مشتری تغییر می‌کند. در داخل ساختمان هم هرچه رساندن مصالح و لوازم ایزوگام به محل زحمت بیشتری ببرد هزینه حمل‌ونقل را افزایش خواهد داد. اگر سطح کار متراژ خیلی بالایی داشته ‌باشد به‌طوری‌که برای حمل‌ونقل تجهیزات موردنیاز به بیشتر از یک ماشین نیاز باشد درنتیجه هزینه جابه‌جایی افزایش پیدا می‌کند و مبلغ نهایی قیمت نصب ایزوگام هم بیشتر خواهد بود.

  ایزوگام صادراتی پوشش بام جلوه
  ایزوگام پوشش بام جلوه محصول صادراتی گلبام محلات

  هزینه زیرسازی و شیب بندی ایزوگام

  همان‌طور که گفته شد هدف از نصب ایزوگام بالا بردن مقاومت در برابر نفوذ رطوبت است. ازاین‌رو بهترین ایزوگام برای پشت‌بام به‌عنوان محلی که همیشه در معرض جمع شدن آب باران است با شیب سطح ارتباط مستقیم خواهد داشت. معمولاً مهم‌ترین مرحله قبل از نصب ایزوگام آماده‌سازی و شیب دهی مناسب کف به‌سوی چاهک‌ها یا ناودان‌های خروج آب است؛ بنابراین بهتر است از فروشنده ایزوگام بخواهید در برآورد قیمت ایزوگام مراحل اجرا و هزینه آماده‌سازی را هم برآورد کند. زیرسازی ممکن است به مصالح ساختمانی مثلاً چسب نیاز داشته باشد. در این صورت قیمت چسب ایزوگام نیز باید موردتوجه قرار بگیرد. پس بهتر است قبل از حضور نصاب ایزوگام اقدام به خریداری مصالح موردنیاز کنید و در نظر داشته باشید که مصالح بر قیمت روز ایزوگام تأثیرگذار است.

  نقشه پشت‌بام

  ایزوگام طرح دار علاوه بر کاربردی اصلی جنبه زیبایی نیز دارد و برای حفاظت از دیوارها و استخرها در برابر نم و رطوبت استفاده می‌شود و به همین دلیل ممکن با ایزوگام‌های معمولی تفاوت قیمت داشته باشد. خوشبختانه در لیست قیمت ایزوگام طرح دار تنوع زیادی وجود دارد و می‌تواند پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد.

  قیمت برند ایزوگام

  قیمت تمام محصولات موجود در بازار به برند آن‌ها بستگی دارد. ایزوگام نیز از این قائدِ مستثنا نیست. ازاین‌رو قیمت ایزوگام گبام محلات، قیمت ایزوگام دلیجان، قیمت ایزوگام اعتماد شرق، قیمت ایزوگام شرق آوازه و قیمت ایزوگام پوشش بام جلوه دلیجان باهم فرق می‌کنند. البته تمام این برندها معتبر و قابل‌اطمینان هستند. قیمت ایزوگام به‌طورکلی به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از عوامل آن شرکت‌های تولیدکننده آن می‌باشند. شرکت ایزوگام گلبام محلات، جهت اثبات خود در بازار ایزوگام به‌عنوان شاخ بازار ایزوگام ایران، از کیفیت محصولات خود نه‌تنها کم نکرده بلکه مهم‌ترین استراتژی شرکت ایزوگام گلبام محلات حفظ کیفیت و کسب بازارهای بزرگ جهانی هست. ایزوگام گلبام محلات با داشتن نمایندگی در اکثر شهرها و استان‌های ایران سعی در خدمات کامل به مشتری نهایی است.

  برای اطلاع از قیمت های بروز ایزوگام گلبام محلات از طریق راه های مندرج در سایت ایزوگام گلبام محلات در تماس باشید. به خاطر نوسانات قیمت مواد اولیه قیمت های ایزوگام ثابت نیست.هیئت مدیره و سایت رسمی شرکت ایزوگام گلبام محلات به هیچ عنوان قیمت های درج شده در سایر سایت ها به عنوان ایزوگام گلبام را به رسمیت نمی شناسد.

  آیا هزینه ابزار مصرفی زمان اجرا بر عهده مشتری است؟


  همه ما می‌دانیم که هرگونه خدماتی برای ساختمان نیازمند ابزار و وسایلی مهمی است؛ نصاب ایزوگام نیز به لوازم جانبی نیاز دارد که در صورت پرداخت کلی هزینه جهت خرید و نصب، هزینه اضافه‌ای از شما دریافت نمی‌شود.
  این لوازم عبارت‌اند از:


  1. طناب و قرقره انتقال: جهت امنیت و نبود آسانسور
   مشعل ایزوگام (سر پیک): تأمین شعله به جهت چسباندن عایق
   فندک جرقه‌ای: جهت روشن کردن مشغول
   کپسول آتش‌نشانی: جهت خاموش کردن احتمالی آتش‌سوزی
  2. کپسول گاز: تأمین حرارت جهت چسباندن ایزوگام به سطح موردنظر
   کوچه و ماله ‌بند: برای جوشکاری فاصله‌های بین سطوح
   تیغ موکت بری فلزی: جهت برش زدن منظم
   لوازم ایمنی: همچون دستکش نسوز، عینک کار و …

  همان‌طور که مشاهده کردید تمام این لوازم می‌بایست از جانب نصاب تهیه شود.

  بهترین ایزوگام برای استخر
  ایزوگام استخری

  راه‌های ارتباطی شرکت ایزوگام گلبام محلات

  دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان درب کارخانه

  تلفن کارخانه ایزوگام گلبام محلات:

  08643263372

  واتساپ دفتر فروش کارخانه جهت ارسال نمونه کارهای نصاب ایزوگام :

  09181652452

  مشاوره رایگان درخصوص بهترین نصاب ایزوگام در شهر شما و تهران:

  09181652452

  ایمیل شرکت ایزوگام گلبام محلات:

  info@izogamgolbammahalat.com

  سایت شرکت ایزوگام گلبام محلات:

  izogamgolbammahalat.com

  آدرس کارخانه ایزوگام گلبام محلات:

  استان مرکزی، شهرستان دلیجان- جاده محلات- نخجیروان- شهرک صنعتی شهید حبیبی- خیابان سوم- سمت راست- شرکت ایزوگام گلبام محلات

  آدرس کارخانه ایزوگام گلبام محلات در گوگل مپ

  ایزوگام گلبام محلات در شبکه های اجتماعی:

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 × 5 =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس