سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

بهترین ایزوگام و عایق رطوبتی پشت‌بام چیست؟

  آخرین مقالات

  نصب ایزوگام دلیجان
  ادمین
  31 می 2022
  ایزوگام ساختمانی عایق رطوبتی مقالات
  322 بازدید

  از مهم‌ترین بخش عایق‌کاری ساختمان‌ها، انتخاب بهترین ایزوگام می باشد. در نظر بگیرید اگر شما، بهترین نصاب را برای نصب ایزوگام استخدام کنید و او کار خود را به بهترین شکل انجام دهد اما از ایزوگام خوب و مرغوب استفاده نکنید، بعد از اولین باران یا برف، شاهد نتایج آن هستید.

  تمامی مشکلات بعد از اولین باران قابل‌مشاهده است، در صورت استفاده از ایزوگام بی‌کیفیت و وجود یک سوراخ یا ترک ریز در سطح ایزوگام، دوباره شاهد نفوذ آب در سقف و پشت‌بام هستید و این مشکل باعث به وجود آمدن هزینه‌های اضافی بر هزینه اولیه می‌شود و اینجاست که اهمیت انتخاب بهترین ایزوگام برای سقف و پشت‌بام مشخص می‌شود. پس بهتر است از همان ابتدا، هزینه بیشتری جهت خرید یک ایزوگام خوب کنید.

  روی انتخاب بهترین ایزوگام برای پشت‌بام و سقف، قبل از هر چیز باید میزان بودجه خود و کاربرد آن را بررسی کنید و مناسب‌ترین ایزوگام برای کار خود را انتخاب کنید. در ادامه به بررسی مشخصاتی که یک ایزوگام خوب باید داشته باشد می‌پردازیم.

  محصولات صادراتی ایزوگام گلبام محلات
  محصولات مخصوص پشت بام شرکت ایزوگام گلبام محلات

  یک ایزوگام خوب باید قدرت کششی بالایی داشته باشد و با هر قدرت کششی پاره نشود.
  ایزوگام باکیفیت، نباید در اثر تا شدن، بشکند؛ پس بهتر است پیش از خرید ایزوگام این مورد را امتحان کنید.
  از مهم‌ترین مشخصات ایزوگام خوب، داشتن علامت استاندارد و تاریخ تولید است.
  بهترین ایزوگام، باید تا دمای منفی پنج درجه سانتی گراد، در برابر سرما مقاوم باشد.
  ایزوگام خوب باید تا دمای 120 درجه سانتی گراد، در برابر گرما مقاوم باشد.
  نقطه اشتعال یک ایزوگام خوب باید 250 درجه سانتی گراد باشد.
  ایزوگام خوب در مقابل گازها و اسیدهای شیمیایی مقاوم است.
  یکی دیگر از خصوصیات ایزوگام خوب، داشتن روکش آلومینیومی است که ساختمان را در مقابل اشعه و نور آفتاب محافظت می‌کند.
  در بالا ویژگی‌های مهمی که یک ایزوگام باید داشته باشد را بررسی کردیم، شما هنگام خرید لازم است که تمامی این موارد را بررسی کنید و از فروشنده جویا شوید. شما عزیزان باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که ایزوگام‌های باقیمت پایین، معمولاً غیراستاندارد بوده و کیفیت بالایی ندارند.

  در ادامه به بررسی کامل‌تری از سایر ویژگی‌های یک ایزوگام خوب می‌پردازیم. ایزوگام‌ها ازنظر کیفیت به سه دسته زیر تقسیم می‌شوند:

  • ایزوگام ممتاز
   ایزوگام درجه‌یک
   ایزوگام درجه‌دو
  ایزوگام صادراتی شرق آوازه
  ایزوگام پشت بام برند شرق آوازه

  مواد اولیه ایزوگام پشت‌بام

  به‌طورکلی مواد تشکیل‌دهنده ایزوگام قیر، پشم‌شیشه نسوز، مواد پلیمری و فویل آلومینیومی است. یک ایزوگام خوب، ایزوگامی است که از مواد پلیمری باکیفیت و حدود 60-70 درصد قیر خالص تشکیل‌شده باشد. علاوه بر آن دارای روکش آلومینیومی هم باشد. در بعضی از ایزوگام‌ها برای مناسب‌تر شدن قیمت از این روکش استفاده نمی‌شود.

  اندازه ایزوگام پشت‌بام

  هنگام خرید و انتخاب بهترین ایزوگام برای پشت‌بام، لازم است که به استاندارد بودن طول و عرض آن توجه کنید. یک ایزوگام خوب و استاندارد، دارای طول 10 متر و عرض 1 متر هست؛ بنابراین هنگام خرید حتماً به استاندارد بودن طول و عرض ایزوگام توجه کنید.

  ضخامت ایزوگام پشت‌بام چقدر است؟

  ضخامت استاندارد برای یک ایزوگام باکیفیت جهت سقف و پشت‌بام 4 میلی‌متر است؛ اما گاهی اوقات برای شرایط خاصی ممکن است شما نیاز به ضخامت بیشتری داشته باشید، در چنین مواقعی شما می‌توانید ایزوگام باضخامت موردنظر خود را سفارش دهید اما بهتر است که از ضخامت کمتر از 4 میلی‌متر استفاده نکنید.

  مشخصات ایزوگام پشت‌بام ازنظر وزن

  وزن استاندارد برای یک رول ایزوگام باید بین 40 تا 42 کیلوگرم باشد و بهتر است، وزن ایزوگام انتخابی از این میزان کمتر نباشد. گاهی اوقات بعضی از شرکت‌ها برای افزایش وزن ایزوگام از پودرهای مخصوصی استفاده می‌کنند که تشخیص آن کمی دشوار است.

  طول عمر رول ایزوگام پشت‌بام چقدر است؟

  یک ایزوگام خوب، به‌طورمعمول 10 سال را به‌خوبی کار می‌کند؛ اما در حالت کلی چندین مورد در افزایش طول عمر آن تأثیر دارد. مثلاً ایزوگام‌هایی که درصد بیشتری قیر در آن‌ها استفاده‌شده است، کیفیت بالاتری دارند. نحوه و کیفیت نصب ایزوگام، دومین نکته مهم در افزایش طول عمر آن است و در آخر شرایط آب و هوایی هم در زودتر یا دیرتر خراب شدن ایزوگام مؤثر است.

  روش‌های تشخیص بهترین ایزوگام برای سقف و پشت‌بام

  علاوه بر ویژگی‌هایی که در بالا بیان شد، شما از طریق سه روش زیر می‌توانید کفیت بهترین ایزوگام برای سقف و پشت‌بام را تشخیص دهید.

  تشخیص بر اساس جنس ایزوگام: هنگام خرید ایزوگام، با دست قسمت خارجی ایزوگام را لمس کنید. ایزوگامی خوب است که بعد از لمس آن، هیچ ذره و سیاهی به دستانتان نچسبیده باشد.
  تشخیص بر اساس بوی ایزوگام: موقع خرید ایزوگام را بو کنید، اگر بوی آن خیلی شدید و شبیه گازوئیل بود، این ایزوگام از کیفیت خوبی برخوردار نیست.
  تشخیص بر اساس قدرت کشش: برای این کار یک آزمایش انجام دهید، یک‌تکه کوچک از ایزوگام را در فریزر بگذارید و بعد از یکی دو ساعت، سعی کنید آن را خم‌کنید. اگر هنگام خم کردن، ایزوگام دچار شکستگی یا حتی ترک شد، کیفیت آن خوب نیست، زیرا که در برابر سرمای شدید هم همین واکنش را نشان می‌دهد.

  برای مشاهده تست ضخامت و انتخاب بهترین ایزوگام پشت بام به قسمت تلویزیون ایزوگام مراجعه فرمایید.

  بهترین زمان برای نصب و اجرا ایزوگام پشت‌بام چه زمانی است؟

  برای ایزوگام کردن ساختمان هرزمانی مناسب نیست. بهترین زمانی که متخصصین ما پیشنهاد می‌کنند فصل تابستان به‌خصوص شهریورماه هست، زیرا در این فصل پشت‌بام به‌راحتی خشک و گرم است و پس از تمیز کردن گردوغبار و چربی‌ها از سطح پشت‌بام می‌توانیم اقدام به نصب عایق رطوبتی مناسب نماییم.

  شرکت معتبر تولید ایزوگام پشت‌بام باکیفیت کدام است؟

  شرکت ایزوگام گلبام محلات در سال 1378 با شماره ثبت 308 احداث شد و با محصول ایزوگام گلبام محلات شروع به فعالیت در بازار ایزوگام نمود. این شرکت چندین محصول متفاوت دیگر شامل: ایزوگام اعتماد شرق، ایزوگام پوشش با جلوه، ایزوگام شرق آوازه، ایزوگام طرح دارو ایزوگام استخر شروع به تولید و عرضه در بازار ایزوگام و عایق‌های رطوبتی نمود. این شرکت با داشتن بهترین تجهیزات خط تولید ایزوگام در ایران، بهترین روش و دستور پخت ایزوگام، مجرب‌ترین گروه تولید و کنترل کیفیت ایزوگام در ایران و باکیفیت‌ترین محصولات ایزوگام در منطقه برای حفظ مشتری مداری و اعتبار برند کیفیت ایزوگام، برای محصولات صادراتی تغییر نام نداده است که خود دلیلی بر شعار ایزوگام باکیفیت ایران است، همچنین با مراجعه به بخش رضایتمندی همکار در سایت ایزوگام گلبام محلات، می‌توانید ویدیوهای رضایت مشتریان محترم را مشاهده کنید. جهت خرید و مشاوره ایزوگام پشت‌بام و انتخاب بهترین ایزوگام پشت‌بام می‌توانید از طریق راههای ارتباطی در سایت و بخش سفارش ایزوگام پشت‌بام یا کلیک بر روی دکمه زیر اقدام به ارتباط نمایید.

  ایزوگام گلبام محلات
  آدرس و شماره تماس کارخانه ایز.گام گلبام محلات برای خرید مستقیم بهترین ایزوگام پشت بام

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × 2 =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس