سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

قیمت ایزوگام شرق

  آخرین مقالات

  ایزوگام صادراتی شرق آوازه

  در این مطلب می‌خواهیم در مورد ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام شرق، بهترین ایزوگام شرق و عوامل تأثیرگذار بر قیمت ایزوگام شرق را بررسی نماییم. پس تا آخر مقاله ایزوگام شرق همراه ما باشید.

  بارگیری بهترین ایزوگام شرق صادراتی
  ایزوگام صادراتی شرق آوازه، بهترین برند ایزوگام شرق است.

  ایزوگام شرق

  یکی از برندهای معتبر در بازار ایزوگام که غوغا به پا کرده، ایزوگام با برند شرق است. شهرت این برند در بازار ایزوگام جهانی است. شرکت ایزوگام گلبام محلات نیز که یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان ایزوگام در سطح ملی و بین‌المللی هست دو برند ایزوگام شرق آوازه و اعتماد شرق را با بهترین کیفیت جهت حفظ و دستیابی به سهم بیشتر بازار ایزوگام، تولید به بازار ایزوگام معرفی نمود. این دو برند با وزن و میل‌های متفاوت در بازار داخلی و صادرات با توجه به نوع کاربری و آب‌وهوای اقلیمی تولید و روانه بازار شده‌اند.

  ایزوگام شرق آوازه

  یکی محصولات باکیفیت شرکت ایزوگام گلبام محلات، ایزوگام شرق آوازه با مشخصات ذیل هست که کاربرد در بازار داخلی و صادرات ایزوگام دارد. این برند از سال 1390 با طی مراحل قانونی جهت ثبت محصول، به بازار جهانی ایزوگام معرفی شد. با توجه به استقبال مشتریان و تجار محترم، این برند در وزن و میل‌های مختلف تولید و با بالاترین کیفیت تحویل مشتریان شده است.

  • مشخصات ایزوگام شرق آوازه برای بازار داخلی:
  • وزن ایزوگام شرق آوازه 42 کیلوگرم، 3.7 میل است.
  • نوع و مشخصات پلی‌استر ایزوگام شرق آوازه، پلی‌استر 120 گرم است. پلی‌استر یکی از مواد اولیه مهم در ساخت ایزوگام است
  • تیشوی مورداستفاده در ایزوگام شرق آوازه از جنس تیشو ساینا است؛ که بهترین شرکت تیشو سازی ایران، شرکت ساینا دلیجان است.
  • نوع فویل به‌کاررفته در ایزوگام شرق آوازه، فویل 16 میکرون است که بهترین نوع فویل موجود در بازار ایزوگام و مواد اولیه ایزوگام است.
  • قیر به‌کاررفته، در ایزوگام شرق آوازه از بهترین نوع قیر 6070 پالایشگاهی است که قیر فوق‌العاده درجه‌یک و از مواد اولیه اساسی در ساخت و تولید ایزوگام است.

  ایزوگام شرق آوازه با توجه به نام‌گذاری برند مناسب مناطق کویری مرکزی با اقلیم گرمسیری و مناطق شرقی ایران شامل استان‌های قم، اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، سمنان، کاشان ازجمله مناطقی که با ایزوگام شرق آوازه سازگاری محیطی دارند.

  برای اطلاع از قیمت های بروز ایزوگام شرق از طریق راه های مندرج در سایت ایزوگام گلبام محلات در تماس باشید. به خاطر نوسانات قیمت مواد اولیه قیمت های ایزوگام ثابت نیست.هیئت مدیره و سایت رسمی شرکت ایزوگام گلبام محلات به هیچ عنوان قیمت های درج شده در سایر سایت ها به عنوان ایزوگام گلبام را به رسمیت نمی شناسد.

  ایزوگام صادراتی شرق آوازه
  مشخصات بهترین ایزوگام شرق صادرات، ایزوگام شرق آوازه

  ایزوگام گلبام محلات در شبکه های اجتماعی

  ایزوگام اعتماد شرق

  یکی دیگر از محصولات بادوام و مقاوم شرکت ایزوگام گلبام محلات، برند و مارک ایزوگام اعتماد شرق هست که سال 1389 مجوزهای لازم جهت تولید و معرفی به بازار ایزوگام اخذ گردید. این مارک ایزوگام شرق نیز مورد استقبال گرم مشتریان عزیز و تجار و بازرگانان، قرار گرفت به نحوی که این دو محصول از محصولات اساسی برند گلبام قرارگرفته است. شرکت نیز با تیم تولید، کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه‌ی گلبام در تلاش برای تولید محصول ایزوگام با بهترین کیفیت است. به همین دلیل برای فروش محصولات، بحث تضمین و گارانتی ده‌ساله را به همراه محصولات برای مشتری ارسال می‌گردد تا با خیالی آسوده مدیران پروژه‌های تأسیساتی و عمرانی بتوانند از طرح و ایده خود دفاع کنند. مشخصات ایزوگام اعتماد شرق به شرح ذیل است:

  • وزن ایزوگام اعتماد شرق 45 کیلوگرم باضخامت 4.3 میل است.
  • پلی استر مورداستفاده در مارک ایزوگام اعتماد شرق، پلی‌استر 130 گرم با بهترین کیفیت است.
  • تیشوی به‌کاررفته در ایزوگام شرق، تیشوی ساینا با بهترین کیفیت مواد استفاده‌شده است. همان‌طور که مستحضرید بهترین شرکت تولید تیشو در جهان شرکت ساینا دلیجان است که محصولاتش به کشورهای مختلف صادر می‌گردد.
  • فویل مورداستفاده در ایزوگام شرق فویل 16 میکرون است. این فویل بهترین نوع فویل در انواع فویل ایزوگام است.
  • قیر که جز مواد اولیه اساسی ساخت ایزوگام است. در ساخت ایزوگام شرق از قیر 6070 پالایشگاهی باکیفیت فوق‌العاده استفاده گردیده است.

  ایزوگام اعتماد شرق مناسب استان‌های سرد و خشک و سردسیری مانند استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، سرخس، مشهد، گلستان، گرگان، اردبیل، همدان، کرمانشاه، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تالش، ارومیه، تبریز، زنجان و قزوین ازنظر آب و هوایی سازگار است.

  پیشنهاد می‌گردد مقاله ایزوگام متری چند را مطالعه فرمایید.

  ایزوگام گلبام محلات
  سایت شرکت ایزوگام گلبام محلات

  قیمت ایزوگام شرق بدون نصب چند؟

  اگر قصد داشته باشید عایق‌کاری ساختمان در حال ساخت خود را به یک گروه فنی و متخصص بسپارید، بهتر است از قیمت روز ایزوگام باخبر باشید و اطلاعات دقیق‌تری درباره‌ی نحوه‌ی قیمت‌گذاری انجام این خدمات داشته باشید تا سرویس‌دهنده خود را حرفه‌ای انتخاب کنید.

  نحوه‌ی پرداخت قیمت‌ ایزوگام همانند عایق نانو پشت‌بام بر اساس متراژ است. بااینکه هزینه‌بر اساس هر متر صورت می‌گیرد، اما باید بدانید هنگام خرید رول ایزوگام باید بیشتر از مساحت سطح پشت‌بام خود، محصول خریداری کنید.

  اگر قصد خرید ایزوگام شرق برای پشت‌بام رادارید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین ایزوگام پشت‌بام را مطالعه فرمایید.

  اگر بخواهید رول ایزوگام را تهیه کنید هزینه آن بسته به برندی که تهیه می‌کنید متفاوت است.

  مشتریان و تجار عزیز برای دریافت از قیمت و مشخصات و مشاوره رایگان در مورد ایزوگام شرق آوازه و ایزوگام اعتماد شرق، از طریق راه‌های ارتباطی می‌توانند با کارکنان واحد فروش گلبام محلات ارتباط برقرار نمایند.

  خرید ایزوگام ارزان
  خرید ایزوگام

  برای مشاوره رایگان جهت خرید ایزوگام متناسب به نوع کاربری منطقه جغرافیایی شما ازنظر سردسیری یا گرمسیری با مشاوران فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات در هر ساعت از شبانه‌روز در ارتباط باشید حتی ایام تعطیل در خدمت شما سروران ارجمند و گرامی هستند.

  مهندس مجتبی آوازش

  در نظر داشته باشید که در صورت نیاز به نوع خاص و یا لایه‌های بیشتر ایزوگام برای عایق‌کاری (همچون قیرگونی) هزینه بالاتری باید پرداخت نمایید.

  مشتری عزیز اگر دنبال ایزوگام استخری هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین ایزوگام استخر را مطالعه کنید.

  در ویدیو ارسالی زیر از نصاب ماهر ایران جناب آقای جعفر منیع که زحمت تست چسبندگی و مقاومت ایزوگام گلبام محلات را کشیده اند. پیشنهاد می‌کنیم تماشا بفرمایید. ما بر شعارمان که شاخ بازار ایزوگام ایران هستیم پافشاری داریم و خرسندیم که مشتری نیز حس برتری نسبت به رقبایش دارد و این حس که وجدان کاری و انسانیت را به‌جا آورده و از کیفیت محصولات ما مطمئن است. شما عزیزان سرمایه‌های واقعی ما هستید و بر خود می‌بالیم.

  راه‌های ارتباطی شرکت ایزوگام گلبام محلات

  دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان درب کارخانه

  تلفن کارخانه ایزوگام گلبام محلات:

  08643263372

  واتساپ دفتر فروش کارخانه جهت ارسال نمونه کارهای نصاب ایزوگام :

  09181652452

  مشاوره رایگان درخصوص بهترین نصاب ایزوگام در شهر شما و تهران:

  ایمیل شرکت ایزوگام گلبام محلات:

  info@izogamgolbammahalat.com

  سایت شرکت ایزوگام گلبام محلات:

  izogamgolbammahalat.com

  آدرس کارخانه ایزوگام گلبام محلات:

  استان مرکزی، شهرستان دلیجان- جاده محلات- نخجیروان- شهرک صنعتی شهید حبیبی- خیابان سوم- سمت راست- شرکت ایزوگام گلبام محلات

  آدرس کارخانه ایزوگام گلبام محلات در گوگل مپ

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × پنج =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس