سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

قیمت ایزوگام درب کارخانه دلیجان

  آخرین مقالات

  ادمین
  28 می 2022
  ایزوگام ساختمانی عایق رطوبتی مقالات
  259 بازدید

  قیمت ایزوگام درب کارخانه دلیجان

  قیمت ایزوگام استاندارد و درجه‌یک بر اساس انتخاب و کیفیت مواد اولیه در مراحل مختلف تولید و البته نوع ایزوگام (یک‌لایه و یا چندلایه) و ضخامت و وزن هر رول مشخص می‌شود. به‌طور یقین اطلاع از لیست قیمت انواع عایق رطوبتی ایزوگام دلیجان درب کارخانه برای خریداران یک فرصت فوق‌العاده و استثنایی به شمار می‌آید. خرید این محصول بااطلاع از قیمت به‌روز برای خریداران عمده ایزوگام، بستری مطمئن و ایده آل را ایجاد می‌کند.

  نصب ایزوگام دلیجان

  آنچه در این مقاله خواهید خواند:

  مشخصات یک رول ایزوگام
  ضخامت و وزن هر مترمربع ایزوگام
  قیمت رول ایزوگام دلیجان
  ایزوگام باکیفیت بالا چه مشخصاتی دارد؟
  بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان
  بهترین راه دریافت قیمت روز رول ایزوگام
  لیست قیمت ایزوگام دلیجان 1401
  خرید ایزوگام دلیجان از درب کارخانه
  آشنایی با محصولات برتر ایزوگام گلبام محلات
  فروش عمده ایزوگام دلیجان بدون نصب
  نحوه خرید محصولات گلبام محلات در سراسر ایران
  چرا قیمت‌ها در سایت درج نمی‌شود؟
  چگونه از قیمت رول ایزوگام بدون نصب مطلع شوم؟

  مشخصات یک رول ایزوگام

  رول های ایزوگام به طور معمول پس از تولید به صورت توپ های 10 متری برش خورده و بسته بندی می شوند. البته بسته بندی انواع عایق ایزوگام هم می‌تواند بسته به مصرف داخلی و یا صادراتی، با وکیوم و شیرینگ و یا فوم کائوچو بسته‌بندی‌شده باشد. اگر بخواهیم به مشخصات یک رول ایزوگام استاندارد اشاره‌کنیم موارد زیر قابل‌ذکر است:
  1. حداقل ضخامت و وزن هر رول ایزوگام (37 کیلوگرم وزن و 3.5 میلی‌متر ضخامت)
  2. دارای روکش فویل آلومینیومی یا نایلون و یا پودرهای صنعتی مخصوص
  3. ثبت مشخصات محصول و شرکت تولیدکننده و برچسب روی بسته‌بندی
  4. تاریخ تولید و انقضاء محصول و عدم شکستگی در رول ایزوگام

  در صورت نیاز به دریافت لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه، برقراری ارتباط با کارشناسان گلبام محلات اطلاعات نهایی و دقیق در اختیار شما قرار میگیرد.

  ضخامت و وزن هر متر مربع ایزوگام

  برخی از مشخصات هر رول ایزوگام در قیمت رول ایزوگام بسیار تاثیرگذار هستندم علاوه بر قیر مصرف شده و کیفیت آن، ضخامت و وزن هر رول ایزوگام یکی دیگر از عوامل دخیل در هزینه نهایی عایق رطوبتی به شمار می‌رود.
  وزن هر رول نباید از 37 کیلوگرم کمتر باشد درواقع ایزوگام مرغوب و درجه‌یک، با وزن و ضخامت متناسب تولید می‌شود. مثلاً ایزوگام فویل دار دولایه باضخامت 4 میلی‌متر با وزن 42 کیلوگرم تولید می‌شود.
  پس در هنگام خرید ایزوگام به این نکته هم توجه کنید و قیمت رول ایزوگام مرغوب را باکیفیت و ضخامت و وزن متناسب خریداری کنید.

  مشخصات ظاهری و کیفیت مواد اولیه مصرف‌شده دو عامل اصلی در قیمت رول ایزوگام دلیجان است. در هر مرحله از خرید ایزوگام مشاوران ما همراه شما هستند.

  محصول تولیدی ایزوگام اعتماد شرق از محصولات باکیفیت ایزوگام گلبام محلات
  محصول تولیدی ایزوگام اعتماد شرق از محصولات باکیفیت ایزوگام گلبام محلات

  قیمت رول ایزوگام دلیجان

  عایق‌های رطوبتی ایزوگام در انواع مختلفی در شهرهای مختلف مانند دلیجان، ارومیه و تبریز و ……طراحی و تولید می‌شوند که هر یک استانداردهای مشخص دارند. ایزوگام‌های فویل دار، انواع ایزوگام صادراتی، ایزوگام دولایه و ایزوگام تک لایه، ایزوگام طرح دار در مراحل طراحی و تولید متفاوت هستند و همچنین قیمت‌های مختلف دارند. در حقیقت ایزوگام به دسته‌بندی‌های مختلفی ازنظر تعداد لایه‌ها، وزن و ضخامت و نوع قیر مصرفی تقسیم می‌شود که همین امر موجب می‌شود که کیفیت و قیمت رول ایزوگام بسیار متنوع و متغیر باشد. قیمت یک رول ایزوگام در مناطق مختلف هم متغیر است.

  لیست قیمت رول ایزوگام درب کارخانه، به‌صورت آنلاین و غیرحضوری از طریق کارشناسان شرکت گلبام محلات قابل دریافت است. به منظور ارزیابی و بررسی نرخ قیمت های خرید ایزوگام، اطلاع از لیست قیمت ها ضروری است.

  ایزوگام با کیفیت بالا چه مشخصاتی دارد؟

  کیفیت در ایزوگام بستگی مستقیم به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید و همچنین تجربه نیروی انسانی در تولید؛ بعلاوه دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده دارد.
  مشخصات ایزوگام کیفیت بالا را می توان در ضخامت؛ که در دوام و عمر مفید ایزوگام نقش قابل توجهی دارد و همچنین در کیفیت قیر مصرف شده در تولید ایزوگام؛ که عامل اصلی در عایق بندی مکان مورد استفاده و نفوذ ناپذیر کردن آن حرف اول را میزنند جستجو کرد.
  در مورد ایزوگام با کیفیت می توانیم به ایزوگام های تولید شده در شرکت و کارخانه ایزوگام گلبام محلات اشاره داشته باشیم که با استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت، کلیه مشخصات یک ایزوگام با کیفیت بالا را دارا می باشد.

  مبنای قیمت رول ایزوگام گلبام محلات با کیفیت بالا، فروش عمده از درب کارخانه است و به روز اعلام میشود.

  بهترین ایزوگام صادراتی دلیجان

  ایزوگام (عایق رطوبتی پیش‌ساخته قیری) نوعی عایق ضد نم و رطوبت است که معمولاً در رول‌های 10 متری تولیدشده و به‌صورت متری فروخته می‌شود و امروزه قیمت رول ایزوگام با توجه به کیفیت و نوع آن متفاوت است. عایق‌های رطوبتی ایزوگام دلیجان نه‌تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای همسایه و اطراف ایران مانند عراق، افغانستان، ترکیه، پاکستان، امارات و ….مصارف گسترده‌ای دارد. در حال حاضر تولید ایزوگام صادراتی در گلبام محلات با استانداردهای ملی و استاندارد CE اروپا و نشان ایزو 9001 تولید میشود. بهترین مارک ایزوگام صادراتی در حال حاضر، تمامی محصولات ایزوگام گلبام محلات صادراتی است است که به مشخصات آن ها در ادامه می‌پردازیم.
  ایزوگام صادراتی با بهترین مواد اولیه تولیدشده و دارای بسته‌بندی شیرینگ، وکیوم و فوم کائوچو است. قیمت رول ایزوگام صادراتی به‌روز اعلام می‌شود.

   

  ایزوگام گلبام محلات
  سایت شرکت ایزوگام گلبام محلات

  بهترین راه دریافت قیمت روز رول ایزوگام


  این سؤال برای شما هم پیش‌آمده است که بهترین روش و راه دریافت قیمت رول ایزوگام به‌روز کدام است. برای ما در گلبام محلات در بخش‌های مختلف در کنار تولید و ساخت انواع ایزوگام، بحث آموزش و نحوه خرید ایزوگام استاندارد و درجه‌یک هم اهمیت بسیار دارد. درنهایت می‌توانید با تماس تلفنی و یا از طریق کانال های ارتباطی موجود در سایت واردشده و پس از چند لحظه، نرخ عایق رطوبتی موردنظر خود را دریافت کنید. خرید ایزوگام با دانستن اطلاعات و مشخصات ایزوگام و کاربرد انواع عایق رطوبتی و قیمت رول ایزوگام در مناطق مختلف می‌تواند از خسارت‌های احتمالی به ساختمان شما جلوگیری کند.

  قبل از خرید ایزوگام حتماً راجع به کیفیت و قیمت و انواع عایق رطوبتی تحقیق کنید و در هنگام خرید عایق رطوبتی مواظب جیب خود هم باشید!

  لیست قیمت ایزوگام دلیجان 1401


  با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه در سال جدید از طرف تولیدکنندگان آن‌ها، هزینه‌های تولید ایزوگام افزایش‌یافته و این تولیدات در کارخانه و پس از محاسبه قیمت رول ایزوگام بعلاوه میزان سود ابلاغ‌شده از جانب وزارت صنایع در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.
  درنهایت و با ارائه توضیحات بالا به این نتیجه می‌توان رسید که افزایش قیمت در تولیدات ایزوگام و عایق‌های رطوبتی ارتباطی به تولیدکننده ندارد و افزایش آن در اختیار ایشان نیست.

  برای دریافت قیمت رول ایزوگام و یا افزایش قیمت‌ها در سال جاری می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده اقدام کنید. شرکت‌ها و پیمانکاران و انبوه‌سازان ساختمانی می‌توانند از این امکانات سودمند شوند.

  خرید ایزوگام دلیجان از درب کارخانه


  شرکت ایزوگام گلبام محلات تولید محصولات پلیمری و درجه‌یک و با بهترین کیفیت در راستای مشتری مداری و کمک به مشتریان در سراسر ایران بستری فراهم نموده است که کلیه مشتریان از سراسر ایران می‌توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه در سراسر ایران انجام دهند.
  بهترین شیوه خرید ایزوگام برای هر خریداری خرید ایزوگام از کارخانه به‌صورت مستقیم یا دفاتر فروش کارخانه در شهرهای مختلف است که این کار کمک می‌کند مشتری با خیال راحت و آسوده خرید خود را انجام دهد.

  برای اینکه خریدی راحت و مطمئن را تجربه کنید و قیمت رول ایزوگام را جویا شوید می‌توانید با شرکت ایزوگام گلبام محلات ارتباط بگیرید ما غیرممکن‌ها را تبدیل به ممکن کرده‌ایم.

  معرفی محصولات برتر ایزوگام گلبام محلات

  شرکت ایزوگام گلبام محلات تولید کننده و صادر کننده محصولات قیری از جمله انواع ایزوگام پلیمری با کیفیت و استانداردهای جهانی است. شرکت ایزوگام گلبام محلات محصولات متنوع و با قیمت های مناسب را تولید و به بازار عرضه می کند از این رو بعضی از محصولات این شرکت را برای شما در ذیل آورده ایم:

  اولین محصول صادراتی گلبام محلات که دارای بالاترین کیفیت و استاندارد تولید ایزوگام در ایران است با ضخامت 4.7 میلی متر و وزن 50 کیلوگرم که در نوع خود بی نظیر و بی رقیب است و در حال حاضر به کشورهای مختلفی صادر می شود.
  دومین محصول ایزوگام صادراتی اعتماد شرق است که این محصول با مشخصات استاندارد در ضخامت 4.3 میلی متر و وزن 45 کیلوگرم تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  سومین محصول ایزوگام پوشش بام جلوه است که این محصول طبق مشخصات استاندارد و با وزن 42 کیلوگرم و ضخامت 3.7 میلی متر تولید و به بازار داخلی و خارجی عرضه می شود.
  ایزوگام شرق آوازه با ضخامت 3.7 میلیمتر و وزن 42 کیلوگرم.
  قیمت رول و محصولات ایزوگام گلبام محلات از قیمت مناسب نسبت به کیفیت بالای محصول برخوردار بوده و داری ضمانت‌نامه کتبی از کارخانه هستند.

  بهترین مارک ایزوگام
  ایزوگام گلبام محلات از محصولات صادراتی شرکت گلبام محلات

  فروش عمده ایزوگام دلیجان بدون نصب


  انواع ایزوگام می‌تواند باقیمت‌های کارشناسی شده از طرف تولیدکننده پیشنهاد و به خریدار ارائه شود. برای دریافت لیست محصولات و اطلاعات مربوط به قیمت رول ایزوگام دلیجان می‌توانید با دفتر فروش گلبام محلات و یا نمایندگی‌های این شرکت در مراکز استان‌ها تماس بگیرید.
  استفاده از سایت کارخانه گلبام محلات و یا شبکه‌های اجتماعی شرکت هم می‌تواند راهنما باشد و یا استفاده از دفتر فروش و حضور در دفتر مرکزی برای ساکنین تهران در اختیار شماست.
  راهه‌ای بسیار ساده و گسترده‌ای برای شما وجود دارد که می‌توانید از طریق آن‌ها به انواع اطلاعات و آموزش‌ها دسترسی داشته و بهره لازم را از رایگان بوده آن‌ها ببرید.

  کلیه مشتریان می‌توانند خرید خود را از کارخانه و دفاتر فروش کارخانه ایزوگام دلیجان و باقیمت رول ایزوگام به‌روز در سراسر ایران انجام دهند.

  ایزوگام گلبام محلات
  سایت شرکت ایزوگام گلبام محلات

  نحوه خرید محصولات گلبام محلات در سراسر ایران

  راه‌های مختلفی که به شما کمک می‌کند که بهترین برند ایزوگام دلیجان را بدون واسطه و باقیمت ارزان‌تر بخرید در اینجا اشاره می‌کنیم. امید است خریدی موفق وتوام با آرامش را با گلبام محلات تجربه کنید. خرید ایزوگام مرغوب از گلبام محلات شمارا از سرگردانی نجات می‌دهد.

  راه اول: خرید غیرحضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت گلبام محلات و سپس ثبت سفارش
  راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  راه سوم: خرید غیرحضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه‌های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

  در پایان از همراهی شما برای مطالعه این مقاله بی‌نهایت سپاسگزاریم. با گلبام محلات خریدی موفق و مطمئن را تجربه کنید.

   

  چرا قیمت‌ها در سایت درج نمیشود؟

  – به علت تغییر و نوسان قیمت مواد اولیه، قیمت ها به صورت مداوم و زود به زود تغییر می کند و امکان درج در سایت وجود ندارد.


  چگونه از قیمت رول ایزوگام بدون نصب مطلع شوم؟
  – برای دریافت قیمت به روز انواع ایزوگام با واحد فروش ارتباط بگیرید.

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هفده + شانزده =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس