سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه

  آخرین مقالات

  ایزوکام طرح دار ایزوکام کلبام محلات

  قیمت ایزوگام طرح دار گلبام دلیجان چند هست؟ آیا ایزوگام رنگی و هنری برای نمای جانبی دیوار و استخر مناسب است؟ آیا ایزوگام‌های نقش دار دارای کیفیت و مقاومت بالایی هستند؟ در این مقاله به سؤالات شما پاسخ می‌دهیم. ایزوگام طرح دار ازجمله عایق‌های پیش‌ساخته قیری است که هم زیبایی و هم کیفیت و قیمت مناسب را یکجا دارد. ایزوگام رنگی در نقش‌ها و طرح‌های مختلف مانند؛ چمنی؛ سرامیک؛ چوب؛ آجرنما و شش‌ضلعی تولید می‌شود. شرکت گلبام محلات همواره پیشرو در تولید عایق‌های رطوبتی با فرمول و کیفیت و بسته‌بندی جدید است.
  پیش از خواندن این مقاله پیشنهاد می‌کنیم مطلب بهترین ایزوگام طرح دار را مطالعه کنید.

  ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه دلیجان

  ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه دلیجان را می‌توان از جدیدترین نسل عایق‌های رطوبتی نام برد که از قیر خالص پالایشگاهی و با فویل عالی در طرح‌های بسیار متنوع تولید می‌شود. ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه بیشترین کاربرد را در صنعت ساختمان دارد و بیشتر برای نمای ساختمان و زیبایی آن استفاده می‌شود. می‌توانیم بهترین جایگزین برای نمای سنگ از آن استفاده کنیم؛ چراکه قیمت مناسب‌تری نسبت به سنگ دارد و البته زیبایی و جذابیت را هم یکجا دارد.

  ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه باکیفیت پلیمری تولید می‌شود. ایزوگام‌های طرح دار گلبام، با همان کیفیت پلیمری درجه‌یک تولید می‌شوند.

  انواع ایزوگام طرح دار گلبام

  ایزوگام‌های طرح دار گلبام در انواع طرح‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شود ازجمله:

  1. ایزوگام طرح دار آجری
  2. ایزوگام طرح دار آجرنما
  3. ایزوگام طرح دار چمنی
  4. ایزوگام طرح دار لانه‌زنبوری
  5. ایزوگام با طرح سرامیک
  6. ایزوگام با طرح سنگ
  7. ایزوگام با طرح موزاییک
  8. ایزوگام با طرح چوب
  9. ایزوگام با طرح ورساچه. ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه در پی نوآوری و تنوع درزمینهٔ پوشش لایه بیرونی ایزوگام (فویل) تولیدشده است.

  ایزوگام طرح دار دارای نقش‌ها و رنگ‌های بسیار زیبایی است. در ویدیوی ذیل نحوه حل مشکل مشتری توسط آقای جعفر منیع از شهر جدید پرند، از نصابان ماهر و باانصاف ایزوگام طرح دار در ایران هست که با استفاده از ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه نشتی ساختمان بتنی را حل نموده اند.

  قیمت ایزوگام طرح دار

  ایزوگام رنگی طرح دار هم‌اکنون در کارخانه ایزوگام گلبام تولید می‌شود و روانه بازار می‌گردد. با توجه به نقش‌های مختلف و گوناگونی که تولید می‌شود کاربرد و قیمت ایزوگام طرح دار هم متفاوت است. در ایزوگام طرح دار؛ فویل نقش مهمی ایفاء می‌کند؛ چراکه ایزوگام فویل دار رنگی همان‌طور که می‌دانید با فویل باضخامت 30 تا 35 میلی‌متر روکش می‌شود. قیمت قیر و نوسان آن و وزن و ضخامت رول‌های ایزوگام موجب تفاوت در کیفیت و قیمت انواع ایزوگام می‌شوند.

  ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه استاندارد پلیمری دارد و مبنای قیمت بر فروش عمده از درب کارخانه است.

  مهندس مجتبی آوازش

  ایزوگام طرح دار برای نمای ساختمان

  یکی از عواملی که در زیباسازی شهرها موردتوجه است؛ نمای ساختمان‌ها است. این مسئله مهم‌ترین عامل در زیبایی و جذابیت شهر بزرگی مانند تهران و یا دیگر مناطق کشور محسوب می‌شوند. ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه برای نمای دیوارها توصیه می‌شود. ایزوگام آجری و ایزوگام طرح آجرنما و ایزوگام طرح چوب از گزینه‌های بسیار مناسب هستند. ایزوگام‌های طرح دار را با مشاوره‌های کارشناسی واحد فروش ما خریداری کنید.

   خرید ایزوگام برای نمای ساختمان‌ها بسیار اقتصادی‌تر از مصالح دیگر مانند سنگ و چوب است.

  ایزوگام صادراتی پوشش بام جلوه دارای کیفیت عالی و ارزان‌ترین قیمت است چراکه با بهترین قیر و مواد اولیه تولید می‌شود.

  مهندس ناصر آوازش
  بهترین ایزوگام برای استخر
  ایزوگام استخری

  ایزوگام طرح دار استخری

  آب‌بندی و عایق کردن استخرها و دیواره‌های آن‌ها امری بسیار مهم و ضروری است. ایزوگام فویل دار ساده در این سال‌ها به‌خوبی کارکرده و بهترین انواع ایزوگام دولایه برای عایق‌کاری استخرها استفاده می‌شود. در حال حاضر شرکت گلبام محلات تولیدات خود در این زمینه را بهبود بخشیده و با تولید ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه به زیبایی هر چه تمام‌تر دیواره‌ها و کف استخرها کمک می‌کند. باید بتواند در برابر سرما و گرما مقاومت بالایی داشته باشد. ایزوگام استخر با استانداردهای روز جهانی باید مطابق داشته باشد.

  پیشنهاد می‌گردد اگر دنبال ایزوگام استخری هستید مقاله بهترین ایزوگام استخر را مطالعه کنید.

  خرید عمده ایزوگام طرح دار گلبام گزینه بسیار مطلوبی است و می‌تواند کلیه نظرات شمارا به‌صورت یکجا تأمین کند.

  معایب و مزایا ایزوگام طرح دار

  در اینجا به تعدادی از مزایا و معایب ایزوگام طرح دار اشاره می‌کنیم:

  1. ایزوگام طرح دار در مقابل پرتوهای نور خورشید مقاومت بالایی دارد.
  2. ایزوگام طرح دار رنگی مانع از بازتابش نور خورشید و آزار عابران و ساکنین مجاور ساختمان است.
  3. ایزوگام طرح دار جهت ایزوگام کردن و زیباسازی دیوارها، کف استخر و زمین ورزشی کاربرد دارد.
  4. زیباسازی و مقاوم‌سازی ساختمان‌ها با ایزوگام زیبا و باکیفیت طرح دار ممکن است.

  طرح روی ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه بعد از 5-4 سال از بین می‌رود ولی ازنظر کیفیت ایزوگام هیچ ایرادی ندارند و در جایگاه خودشان بهترین هستند.

  مهندس مجتبی آوازش

  خرید ایزوگام طرح آجری باقیمت مناسب

  تهیه انواع ایزوگام در کیفیت‌ها و قیمت‌های مختلف چندان سخت نیست؛ اما باید دقت داشته باشید که ایزوگام را به‌صورت مرغوب و از منابع معتبر تهیه و خریداری نمایید.

  خرید ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه به همراه مشاوره‌های رایگان برای خرید عایق‌های پلیمری دیگر به همراه مشاوره‌های رایگان کارشناسی کار و نیاز شمارا بسیار ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند. ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه که محصول بسیار منحصربه‌فرد کارخانه گلبام محلات است. تماس‌های تلفنی و اعلام ثبت سفارش انواع ایزوگام گلبام محلات در کمترین زمان صورت می‌گیرد.

  فروش ویژه محصولات کارخانه گلبام موجب شده است که قیمت تهیه ایزوگام به قیمت درب کارخانه ایزوگام دلیجان بوده و بسیار ارزان و استثنایی اعلام می‌شود.

  ست سخت و حرفه ای ایزوگام گلبام محلات در حین نصب توسط جناب آقای جعفر منیع از شهر جدید پرند از نصابان ماهر ایزوگام در ایران هستند.

  ایشان برای اثبات چسبندی فوق العاده محصولات ایزوگام و شعار برند گلبام که شاخ بازار ایزوگام گلبام است زحمت تهیه این ویدیو در محیط کار را کشیده اند.

  ما برای روش ایزوگام با مشتریان خود صادق هستیم و ویدیو ذیل و قسمت رضایتمندی همکاران ایزوگامی گلبام قسمتی از این ادعا  را به مرحله ی اثبات و تصدیق می رساند. با گلبام دعای زیبای باران بخوانید و نگران چتر عشقتان نباشید.

  توزیع و پخش ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه

  ازجمله فعالیت‌های کارخانه گلبام محلات تولید و توزیع انواع ایزوگام به‌صورت عمده از درب کارخانه باقیمت‌های بسیار ارزان‌تر است. ایجاد راه‌های ارتباطی بسیار ساده با کارخانه و واحدهای فروش ایزوگام گلبام فراهم است. تماس‌های تلفنی و راه‌های ارتباطی اینترنتی و امکان خرید ایزوگام به‌صورت آنلاین برای شرکت‌ها و پیمانکاران کار را بسیار ساده‌تر کرده است.

  نمایندگی‌های ایزوگام در تهران؛ و بسیاری شهرهای دیگر در کشور با توزیع و پخش ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه و دیگر انواع ایزوگام گلبام پشتیبانی و حمایت می‌شوند.

  مهندس ناصر آوازش

  ایزوگام یک‌لایه، دولایه و سه لایه چه تفاوت‌هایی باهم دارند؟

  ایزوگام‌ها بسته به تعداد لایه‌های بکار رفته در تولید آن‌ها انواع و دسته‌بندی‌های گوناگونی دارند که تعریفی از هرکدام از انواع ایزوگام و دسته‌بندی آن‌ها بر اساس لایه ایزوگام و همین‌طور تفاوت‌هایی که بر اساس آن دارند می‌توان اشاره نمود.

  ایزوگام تک لایه چیست؟

  بستر ایزوگام تک لایه فقط لایه پلی‌استر سوزنی را دارد و در زمان عبور از حوضچه قیر مذاب با آن ترکیب‌شده و تشکیل لایه ایزوگام را می‌دهند. معمولاً در مکان‌هایی که شکل هندسی نامتوازن دارند مثل محل تقاطع پی و ستون و همین‌طور در مکان‌هایی مانند بالکن‌های سرپوشیده و آشپزخانه‌ها که آبریز کمتری دارند از ایزوگام  یک‌لایه استفاده می‌شود.

  ایزوگام دولایه چیست؟

  بستر این نوع ایزوگام از دولایه‌ی پلی‌استر و تیشه تشکیل‌شده است که در فرایند تولید باهم وارد سینی قیر مذاب می‌شوند. به‌این‌ترتیب که هردوی لایه‌ها بر روی‌هم قرار می‌گیرند و از حوضچه مذاب قیر رد می‌شوند.
  ایزوگام دولایه در دو نوع ضخامت 3.5 میلی‌متر و 4 میلی‌متر تولید می‌شود که نوع پرمصرف آن ایزوگام دولایه باضخامت 4 میلی‌متر هست.

  ایزوگام سه لایه چیست؟

  در تولید این نوع ایزوگام، یک‌لایه مفتول سیمی یا پلی‌استر به ایزوگام دولایه اضافه می‌شود و سپس وارد سینی قیر مذاب می‌شوند. معمولاً این نوع ایزوگام برای ساختمان‌ها استفاده نمی‌شود که به خاطر وزن بیشتر درجاهای خاص کاربرد دارد. هر سه نوع ایزوگام می‌توانند روکش فویل آلومینیومی و نایلون و پودر تالک در تولید خود بهره ببرند.

  شاخ بازار ایزوگام دلیجان سایت ایزوگام گلبام
  شاخ بازار ایزوگام ایران ایزوگام گلبام است

  عایق‌های رطوبتی بر اساس نوع روکش هم دسته‌بندی می‌شوند و ازجمله ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه، ایزوگام فویل دار و بدون فویل ازجمله تولیدات کارخانه ایزوگام گلبام محلات است.

  مهندس مجتبی آوازش

  بهترین جنس ایزوگام برای پشت‌بام

  عایق‌بندی حرارتی و رطوبتی سقف و دیواره‌های خارجی ساختمان را می‌توان رایج‌ترین استفاده از ایزوگام دانست. معمولاً برای پوشاندن سطح پشت‌بام‌ها از ایزوگام‌هایی باروکش آلومینیومی استفاده می‌کنند زیرا این روکش باعث بازتاب آفتاب شده و به‌نوعی عایق حرارتی نیز محسوب می‌شود که می‌تواند تا حد زیادی از گرم شدن ساختمان جلوگیری کند. برای پوشاندن دیوارهای خارجی نیز از ایزوگام‌ طرح دار پوشش بام جلوه استفاده می‌شود تا علاوه بر عایق بودن از زیبایی نمای ساختمان کاسته نشود.

  پیشنهاد می‌شود اگر دنبال بهترین ایزوگام برای پشت‌بام هستید مقاله‌ی بهترین ایزوگام پشت‌بام را مطالعه بفرمایید.

  محصولات صادراتی ایزوگام گلبام محلات
  محصولات مخصوص پشت بام شرکت ایزوگام گلبام محلات

  ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه دارای کیفیت و چسبندگی عالی است چراکه این محصول با بهترین قیر پالایشگاهی تولیدشده است و حداقل برای 10 سال با همان کیفیت، ماندگاری و استحکام دارد.

  مهندس ناصر آوازش

  معرفی محصولات شرکت ایزوگام گلبام محلات

  در کارخانه ایزوگام گلبام محلات می‌توانید محصولات درجه‌یک با 4 برند ویژه را مشاهده کنید که برای پروژه‌های مختلف تولید می‌شوند. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه تهیه این محصولات را برای شرکت‌ها، پیمانکاران ساختمان‌های اداری و تجاری و مسکونی ممکن می‌کند.

  1. 1. ایزوگام گلبام محلات فویل دار دولایه (صادراتی) باضخامت 4.7 میلی‌متر و وزن 50 کیلوگرم
  2. 2. ایزوگام صادراتی شرق آوازه دلیجان ضخامت 3.7 میلی‌متر و وزن 42 کیلوگرم
  3. 3. ایزوگام پوشش بام جلوه دلیجان باضخامت 3.7. میلی‌متر و وزن 42 کیلوگرم
  4. 4. ایزوگام اعتماد شرق دلیجان باضخامت 4.3. میلی‌متر و وزن 45 کیلوگرم

  ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه ضخامت 3.5 الی 4 میلی‌متر و وزن 45 کیلوگرم.

  در گلبام انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام‌های سردسیری و ایزوگام گرمسیری و ایزوگام دولایه و سه لایه ثبت سفارش می‌شود.

  برای تهیه عایق رطوبتی از کارخانه کافی است که از طریق راه‌های ارتباطی تلفنی در تماس باشید.

  انواع ایزوگام در گلبام با ویژگی‌های مختلف در اشکال تک لایه، دولایه، سه لایه، به‌صورت فویل دار، ساده و یا طرح دار، ارائه می‌شوند. ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه و ایزوگام صادراتی گلبام ازجمله این محصولات هستند.

  مهندس بهروز آوازش

  نحوه خرید محصولات شرکت گلبام محلات

  همیشه راه‌های خرید ایزوگام به شما کمک می‌کند که با موقعیت و زمان‌سنجی بتوانید بهترین ایزوگام موجود در بازار را خریداری کنید. تمام برندهای گلبام محلات، نه‌تنها رضایت، سلامت، آسودگی و صرفه اقتصادی مشتریان و مصرف‌کنندگان را در نظر دارد، بلکه هماهنگ با طبیعت و محیط‌زیست تولید می‌شوند.

  1. راه اول: خرید غیرحضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیرحضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه‌های اجتماعی شرکت و سپس ثبت سفارش

  برای دریافت هرگونه اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع ایزوگام طرح دار نما و دیگر محصولات گلبام محلات با واحد فروش ارتباط بگیرید.

  در انتها به سه سؤال پرتکرار مشتریان عزیز پاسخ داده‌ایم.

  آیا محصولات گلبام محلات پلیمری هستند؟

  بله – تمام محصولات گلبام محلات پلیمری هستند.

  کیفیت ایزوگام‌های طرح دار چگونه است؟

  طرح روز ایزوگام بعد از 4 یا 5 سال از بین می‌رود اما ازنظر کیفیت ایرادی ندارند و در جایگاه خودشان بهترین هستند.

  ازنظر چسبندگی محصولات در چه سطحی هستند؟

  ازنظر چسبندگی فوق‌العاده خوب و عالی هستند.

   

  ایزوگام گلبام محلات
  سایت شرکت ایزوگام گلبام محلات

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  2 × 3 =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس