سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

ایزوگام چیست؟ و انواع ایزوگام از نظر قیمت و کیفیت

  آخرین مقالات

  سایت ایزوگام گلبام محلات

  از دیرباز، بشر بمنظور پیشگیری از بوی نامطبوع و حشره ناگزیر بوده است که محل زندگی خود را از نفوذ رطوبت محافظت نماید. درگذشته از روش‌هایی مثل قیرگونی و آسفالت یا ترکیب قیر پخته‌شده و خاک رس (ملاط)  برای پوشش دهی سطوح مختلف استفاده می‌شده است که علاوه بر هزینه زیاد، آلودگی‌های بسیاری را برای محیط‌زیست به همراه داشت . اما باگذشت زمان و پیشرفت دانش در این زمینه، عایق رطوبتی ایزوگام تولید و سریع جایگزین روش‌های قدیمی گردید.

  روش نصب مناسب ایزوگام دلیجان در سایت ایزوگام گلبام
  چسباندن ایزوگام به عنوان عایق رطوبتی
  تست چسبندگی ایزوگام

  ایزوگام دارای ریشه لاتین هست که نخستین بار در کشور ایتالیا مورداستفاده قرار گرفت. ایزو در اصل کلمه ­ای باریشه فرانسوی isole به معنی جدا کردن یا عایق­دار کردن و گام یا gam نیز به معنی گردآوری و جمع­ آوری کردن است .

  ایزوگام جامد، نوعی عایق رطوبتی پیش‌ساخته دولایه‌ای از تیشه الیاف شیشه و پلی‌استری هست که توسط قیر تقویت¬شده با پلیمرها پوشیده شده است و برای پوشش¬دهی سطوح مختلف ازجمله پی، دیواره، کف و بام ساختمان¬ها و استخرها در برابر نفوذ آب و رطوبت مورداستفاده قرار می¬گیرد. متوسط عمر یک ایزوگام جامد خوب 15 سال هست.

  مواد تشکیل‌دهنده ایزوگام جامد

  • قیر صنعتی 60 الی 70 درصد :

  قیر یک هیدروکربن متراکم، بسیار چسبناک با وزن مولکولی بالا شامل روغن، رزین و آسفالتین می‌باشد . ترکیبات اشباع و آروماتیک و رزین را مالتین می‌گویند که فاز پیوسته قیر را تشکیل می‌دهد .

  به‌طورکلی قیر شامل مواد زیر می‌باشد :

  • اکسیژن
  • هیدروژن
  • کربن

  مقالات مرتبط

  قیمت ایزوگام پشت‌بام
  در این مطلب در مورد قیمت ایزوگام پشت بام، انتخاب بهترین ایزوگام پشت بام با توجه به اقلیم آب و هوایی، روش دقیق تخمین ...

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پانزده − 5 =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس