سایت ایزوگام گلبام محلات

واجد شرایط

حرفه ای های بازار ایزوگام

24/8

فروش و ارتباط مشتری

ایزو 9001

دارنده تمامی استانداردهای جهانی

روش نصب بهترین ایزوگام پشت‌بام

  آخرین مقالات

  خرید ایزوگام ارزان

  آنچه در ادامه می خوانید

  روش نصب بهترین ایزوگام پشت‌بام

  در این مطلب سعی داریم کلیه اطلاعات لازم در مورد نصب ایزوگام پشت‌بام را در اختیار شما سروران گرامی قرار دهیم. بااین‌حال بهتر است اول مروری بر توسعه فناوری و تکنولوژی در حوزه ایزوگام و عایق‌های رطوبتی داشته باشیم.

  همان‌طور که مستحضرید توسعه فناوری در تمام سطوح زندگی انسان تأثیرگذار است بوده است و حوزه عایق‌کاری ساختمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. در گذشته با استفاده از قیرگونی و آسفالت، عایق کاری رطوبتی ساختمان ها انجام می شد؛ اما امروزه شکل جدیدی از عایق‌های رطوبتی ظهور یافته است که علاوه بر رفع نواقص و مشکلات روش قبلی، مشکلات کثیف کاری محیط قیرگونی نیز برطرف ده و عملکرد خیلی بهتری به نمایش گذاشته است به‌نحوی‌که روش قیرگونی رو به منسوخ شدن است.

  در همین راستا ایزوگام، یک عایق رطوبتی مدرن (تشکیل‌شده از پلی‌استر، الیاف، قیر درجه‌یک پالایشگاهی و…) است که جهت استحکام و مقاوم‌سازی ساختمان‌ها در برابر رطوبت و نم، نقش بسیار حائز اهمیتی دارد.

  بهترین ایزوگام پشت بام در منطقه، ایزوگام گلبام محلات است
  بهترین ایزوگام پشت بام در منطقه، ایزوگام گلبام محلات است

  ایزوگام گلبام محلات به‌صورت حرفه‌ای با محصولات باکیفیت بالازبانزد است. برند گلبام برند خوش‌نام ایزوگام در بازار داخلی و صادرات ایزوگام است.

  مهندس ناصرآوازش - مدیرعامل

  موارد حمل و نگهداری بهترین ایزوگام پشت‌بام

  در هنگام چیدن بار و انبار ایزوگام توجه داشته باشید که رول‌های ایزوگام به‌صورت عمودی چیده شوند و ایستاده نگهداری شوند و در هنگام بارگیری و تخلیه از پرتاب رول‌ها خودداری گردد زیرا این کار باعث آسیب جدی به بافت ها و الیاف درونی و پاره شدن و به اصلاح زخمی شدن رول ایزوگام می‌شود که درنتیجه باعث پارگی داخلی ایزوگام و کاهش عمر مفید و کیفیت کار می‌شود.

  هنگام حمل رول دقت فرمایید سطح کامیون صاف و بدون خراش و خوردگی باشد چون بار ایزوگام حساس به سطح است و کوچک‌ترین فشار غیراصولی و دست‌انداز غیرمتعارف باعث آسیب‌دیدگی رول ایزوگام می‌گردد.

  رول‌های ایزوگام بایستی در هوای خشک و در انبار مسقف با حداقل دمای +5 درجه سانتی گراد نگهداری شوند. توجه داشته باشید که زمان نگهداری رول‌ها و عایق رطوبتی ایزوگام نباید از 6 ماه پس از تولید بیشتر شود. کارخانه تولیدکننده می‌تواند برحسب نوع محصول زمان نگهداری را به نحوی کمتر از سه ماه و بیشتر از دوازده ماه نباشد به‌طوری‌که روی تیکت و لیبل رول قید گردد. هر رول ایزوگام باید برحسب قواعد تولیدکننده نگهداری شوند و تأکید می‌گردد که هیچ‌گاه دو رول را بر روی‌هم قرار ندهید و بایستی جریان هوا از بین رول‌ها نفوذ داشته باشد تا هوا بتواند به‌راحتی عبور کند؛ و امکان نمونه‌برداری از هر سمت انبار ایزوگام امکان‌پذیر باشد.

  سایت ایزوگام گلبام محلات
  بارگیری اصولی بهترین ایزوگام پشت بام

  روش نصب صحیح بهترین ایزوگام پشت‌بام

  مهم‌ترین بخش از فرایند ایزولاسیون و عایق‌کاری سازه و ساختمان، فرایند ایزوگام کاری و نصب ایزوگام است. توجه داشته باشید که درصورتی‌که فرایند نصب ایزوگام توسط متخصصین و نصاب ماهر صورت نگیرد و به‌درستی فرایند عایق‌کاری و ایزوگام کاری صورت نگیرد، طول عمر مفید ایزوام کاهش‌یافته و زودتر از زمان قابل‌انتظار بهره‌وری و عملکرد خود را از دست خواهد داد.

  بر همین اساس پیشنهاد ما استفاده از تیم و گروه مجرب ایزوگام کار در شهر خود و استخدام و قرارداد با نصاب ماهر ایزوگام است. اگر از بهترین نصاب ایزوگام شهر خود اطلاعی ندارید کافی است با راه‌های مندرج در سایت ایزوگام گلبام محلات و ارتباط با واحد فروش گلبام اقدام به مشاوره رایگان برای انتخاب و معرفی بهترین نصاب ایزوگام نمایید.

  مهم‌ترین گام‌های مربوط به فرایند نصب بهترین ایزوگام پشت‌بام

  • قبل از اینکه عایق‌کاری انجام دهید سطوح بایستی تمیز و خشک باشند.
  • پس از تمیز کردن و آزادسازی فضای کار، بایستی پشت‌بام را ازنظر وجود شکاف و ترک بررسی کرده و شکاف‌های موجود را با استفاده از سیمان یا خمیر ماستیک پر نمود. پس از خمیر کاری، لازم است که از خشک شدن خمیر اطمینان حاصل کرد.
  • برای افزایش قابلیت چسبندگی عایق قبل از نصب عایق با پرایمر و مشتقات قیری زود خشک‌شونده اندود گردند.
  • بایستی حتماً به‌طرف آبروها شیب بندی گردند تا آب در سطح عایق جمع نشوند. شیب ۵ درصد توصیه می‌گردد.
  • سپس سطح کار بافاصله‌های عرضی 90 سانتی‌متری علامت‌گذاری می‌شوند.
  • پس از حرارت دادن عایق با مشعل، عایق موردنظر را با فشار دست یا پا به دو طرف سطح علامت‌گذاری شده کشیده و عایق را صاف می‌کنیم، به‌طوری‌که اطمینان یابیم که هیچ‌گونه هوا گرفتگی در داخل عایق رخ نداده و عایق کاملاً به سطح موردنظر چسبیده است.
  • گام آخر در فرایند عایق‌کاری ایزوگام، جوشکاری همپوشانی عایق‌های نصب‌شده هست که بایستی با شعله کم و دقت زیاد انجام شود. لازم به ذکر است که این گام با کمک کمچه انجام می‌شود.
  • برای نصب صحیح ایزوگام عایق رطوبتی نبایستی در دمای محیط کمتر از ۵+ درجه و بیشتر از ۴۰ درجه سانتیگراد باشند.
  • هیچ‌گاه رول‌های ایزوگام را در هوای بارانی و برفی بازننمایید.

  تست چسبندگی و مقاومت بهترین ایزوگام پشت بام

  ابزار نصب صحیح بهترین ایزوگام پشت‌بام

  وسایل موردنیاز: گاز مایع ( کپسول) -شعله‌پخش‌کن استاندارد- کمچه و ماله بندکنی – تیغ موکت بری-فندک-دستکش برزنتی- تیغه لاستیکی دسته‌دار مواد کمک نصب ایزوگام: پرایمرها و مشتقات قیری سازگار با مشخصات عایق رطوبتی پیش‌ساخته

  نحوه باز کردن رول بهترین ایزوگام پشت‌بام

  برچسب رول را با تیغ موکت بری ببرید. تا ابتدای عایق آزاد گردد. بعدازآن فیلم پلاستیکی را جدا نمایید. بعدازاین مرحله رول ایزوگام آماده نصب هست. نصب عایق رطوبتی همواره با فیلم پلاستیکی به ضخامت حداکثر یک‌دهم که چسبندگی عایق را کاهش ندهد بلامانع هست.

  آماده‌سازی سطح پشت بام

  سطوح را کامل قبل از ایزوگام تمیز و خشک نمایید و سپس با پرایمر یا مشتقات قیری طبق مراحل زیر آغشته نمایید:

  • اگر سطح کار آسفالت باشد به ازای هر مترمربع حداقل ۳۰۰ گرم مشتق قیری رقیق‌شده در آب روی سطح بپاشید.
  • اگر سطح سیمان باشد به ازای هر مترمربع سطح حداقل ۲۸۰gr مشتق قیری محلول در حلال نفتی روی سطح بپاشید.
  • اگر سطح موزاییک باشد ابتدا باسیمان و دوغاب سیمانی کاملاً صاف نمایید و بعد از آن مشتق قیری محلول در حلال نفتی را روی سطح بپوشانید.
  ایزوگام صادراتی شرق آوازه
  ایزوگام صادراتی شرق آوازه از محصولات گلبام محلات

  دستورالعمل قبل از نصب ایزوگام پشت‌بام

  قبل از ایزوگام کردن لازم است نکات مهمی را در نظر بگیرید که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  در صورت وجود برآمدگی و عدم هم ترازی سطح، لازم است که پیش از ایزوگام کردن این سطوح را مسطح و تراز نمود.

  در صورت پیش‌بینی وقوع بارش برف و باران، فرایند عایق‌کاری ایزوگام نبایستی صورت بگیرد.

  همچنین، در دمای پایین (معمولاً دمای کمتر از 5 درجه سانتی‌گراد)، به دلیل عدم شکل‌گیری خوب لایه‌های عایق و کاهش خاصیت الاستیکی عایق، نصب ایزوگام پیشنهاد نمی‌شود.

  پیش از نصب ایزوگام، پاک کردن سطح هدف از هرگونه آلودگی و گردوغبار حائز اهمیت هست.

  بهترین مکان برای نصب ایزوگام، مکان‌های قیر کاری شده هست. چراکه قیر درون ایزوگام با قیر سطح زیرین خود یکی شده و کیفیت عایق‌کاری ایزوگام را بهبود می‌بخشد.

  بهترین ایزوگام پشت بام و سقف
  بهترین ایزوگام پشت بام و سقف ایزوگام گلبام محلات

  نکات نصب بهترین ایزوگام پشت‌بام

  بایستی پرایمر و مشتقات قیری پاشیده شده روی سطوح حداکثر ۲۴ ساعت خشک گردد بنابراین از نصب عایق قبل از خشک شدن پرایمر جلوگیری نمایید.

  سطح کار تماماً یکنواخت نمایید اگر روی سطح برآمدگی‌های نظیر انتهای میلگرد یا سرستون باشد آن را کوتاه نمایید تا سطح کاملاً تراز گردد.

  می‌توان از جارو یا تیغه پلاستیکی برای پرایمر استفاده نمایید.

  گوشه‌ها و دورتادور سطوح که زاویه ۹۰ درجه‌دارند را باسیمان ماهیچه کشی گردد طوری که عایق روی زوایای ۹۰ درجه نصب نگردد.

  بهترین ایزوگام پشت بام نصب توسط احسان قائدی فر از بندرگز

  ارزش نصب بهترین ایزوگام پشت‌بام

  وقتی صحبت از ضد آب‌کردن ساختمان و نصب ایزوگام سخن به میان می‌آید، ممکن است کاری غیرضروری و ناچیز به نظر برسد! اما گزارش‌ها نشان داده‌اند که ایزوگام تنها 1 درصد از هزینه ساخت ساختمان را تشکیل می‌دهد، اما اگر نادیده گرفته شود، می‌تواند تا 90 درصد از هزینه خسارات ناشی از نشتی را به ساختمان تحمیل نماید! به عبارتی، ضد آب‌کردن ساختمان و تأسیسات، امری ضروری است. قسمت‌های داخلی ساختمان از پشت‌بام تا زیرزمین بایستی خشک نگه‌داشته شوند! چراکه نفوذ آب می‌تواند منجر به آسیب‌هایی مانند هجوم حشرات، کپک زدن، بروز بیماری و در بدترین حالت فرسودگی و از بین رفتن ساختمان شود؛ بنابراین عایق‌کاری ساختمان و نصب ایزوگام قبل از تکمیل سازه، امری حیاتی هست.

  در هنگام بارش باران های موسمی همه ما با مشکل نشت آب از سقف یا مسدود شدن آب در بهارخواب که منجر به نشت می‌شود، مواجه می‌شویم. برای جلوگیری از وقوع چنین مشکلاتی، استفاده از خدمات مربوط به نصب ایزوگام ضرورت می‌یابد. ایزوگام، یک عایق رطوبتی است که نفوذ رطوبت به ساختمان جلوگیری کرده و به کاهش رطوبت داخل خانه کمک شایانی می‌کند. با استفاده از خدمات نصب ایزوگام می‌توانید از وسایل داخل خانه خود در برابر آسیب‌های ناشی از رطوبت یا قرار گرفتن در معرض آب محافظت کنید.

  اگر دنبال خرید بهترین ایزوگام پشت‌بام هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین ایزوگام پشت‌بام را مطالعه فرمایید.

  مشتریان ما از ایزوگام پشت بام گلبام بسیار راضی هستند که نشانه ی عملکرد درست مجموعه گلبام است.

  محصولات صادراتی ایزوگام گلبام محلات
  محصولات مخصوص پشت بام شرکت ایزوگام گلبام محلات

  شیب بندی هنگام نصب ایزوگام پشت‌بام

  سطوحی که آبروهای آن در وسط یا سطوحی که آبروهای در چهارگوشه قرار دارند باید تقسیم‌بندی شوند و آماده نصب گردند. در سایر موارد تقسیم‌بندی سطح به‌گونه‌ای باید طوری انجام گردد که از تجمع آن جلوگیری گردد.

  مراحل نصب بهترین ایزوگام پشت‌بام

  اشیا فلزی مثل کولر، منبع انبساط، چهارپایه‌ای فلزی آزاد روی سطح و منبع‌های ذخیره آب بدون صدمه زدن از سطح کار جلوگیری نمایید. رول‌های عایق رطوبتی را آماده کنید. مشعل را روشن نمایید و شعله را تنظیم نمایید و حرارت دهید به‌طوری‌که هم عایق هم پرایمر و هم قشر روی عایق به حالت مذاب درآیند. حداقل شعله نسبت به سطح کار بایستی ۴۵ درجه باشد با حرکت دادت رول به‌وسیله پا یا دست یا وسایل دیگر دو قشر مذاب با یکدیگر عایق را روی سطح کار محکم بچسبانید. لبه‌ها و انتهای عایق را مجدداً حرارت دهید تا قشر قیری عایق مذاب و روی سطح کار بچسبد. با استفاده از ماله انتهای رول را به سطح کار جوش نمایید. به‌جای شعله گیری روی عایق ماله را گرم‌کنید برای گرم کردن ماله شدت شعله را تنظیم کنید. در نصب رول بعدی حداقل ۵cm همپوشانی در طول عایق وجود داشته باشد. همپوشانی عایق بایستی جوشکاری گردند به‌طوری‌که سطح بین دو عایق کاملاً صاف و یکنواخت شود. اگر سطح کار با ایزوگام بیش از یک روز کاری انجام شود سطح کار بایستی برای ادامه نصب عایق خشک و تمیز باشد. برای آبروها، کانال‌ها، لوله‌ها باید کلیه اشیا جداشده از سطح کار مجدداً توسط نصاب نصب و سالم تحویل کارفرما شود.

  بارگیری بهترین ایزوگام شرق صادراتی
  بارگیری بهترین ایزوگام شرق صادراتی برند گلبام محلات

  نکات مهم قبل از نصب ایزوگام پشت‌بام

  در نصب ایزوگام پشت‌بام در نظر داشته باشید که ایزوگام بر روی سطوح چوبی به‌راحتی نچسبیده و در بلندمدت از چسبندگی بالایی برخوردار نخواهد بود! البته این امر کاملاً قابل‌انتظار است. چراکه چوب به دلیل باد کردن و خوردگی، اجازه چسبندگی خوب را به عایق نداده و به‌این‌ترتیب، موجب کنده شدن عایق از جسم می‌شود. همچنین درصورتی‌که قصد انجام ایزوگام کاری مجدد بر روی یک ایزوگام قدیمی رادارید، پیشنهاد می‌کنیم به‌منظور چسبندگی بهتر ایزوگام جدید به ایزوگام قبلی، لایه آلومینیومی موجود در ایزوگام زیرین را جدا نمایید.

  همچنین در سرویس‌های بهداشتی و حمام، عایق‌کاری ایزوگام بر روی سطوحی همچون سرامیک و کاشی توصیه نمی‌شود. به‌منظور عایق‌کاری در این محیط‌ها بهتر است که ابتدا ایزوگام را بر روی آجر و یا گچ نصب نمایید. البته متخصصین این حوزه، معمولاً استفاده از ایزوگام را در این محیط‌ها توصیه نمی‌کنند و بر این باورند که در سرویس‌های بهداشتی، عایق‌کاری سطوح با قیر و گونی، از عملکرد بهتری برخوردار خواهد بود. در پایان در نظر داشته باشید که حتی در صورت انتخاب بهترین نمانام‌های ایزوگام موجود در بازار و خرید محصولات تولیدکنندگان پیشرو، درصورتی‌که فرایند نصب آن توسط افراد خبره و متخصص صورت نگیرد، آسیب و خسارت‌های مالی بسیاری برای کاربران به همراه خواهد داشت. به‌منظور دریافت مشاوره و نصب ایزوگام توسط خبرگان و متخصصین این حوزه، مشاورین مجموعه گلبام محلات در خدمت شما می‌باشند. با ما تماس بگیرید.

  تعداد کارکنان نصب ایزوگام پشت‌بام

  اجرای ایزوگام پشت‌بام یکی از مهم‌ترین بخش‌های منزل مسکونی و کاشانه‌ها است. برای نصب ایزوگام نیازمند تعداد مشخصی ایزوگام کار حرفه‌ای و باتجربه و متخصص هست در بسیاری از موارد دیده‌شده است که برای 400 متر عایق‌کاری تنها یک ایزوگام کار مشغول به نصب است که ازلحاظ اصول عایق‌کاری و ایزولاسیون مطابق با استانداردهای نصب ایزوگام نیست.

  تعداد نصاب ایزوگام برای 100 متر پشت‌بام

  برای اجرایی ایزوگام پشت‌بام برای حداقل ۱۰۰ مترمربع سه نفر نیرو موردنیاز است:

   کارگر حمل رول‌های ایزوگام

  استادکار ماهر جهت عایق‌کاری و نظارت بر حسن اجرای وظایف کارگر نصاب ایزوگام

  کارگر نصاب ایزوگام جهت داغ کردن و چسباندن عایق رطوبتی

  تلاش مجموعه گلبام ارائه بهترین محصول باکیفیت و انجام کار به بهترین شکل است. تولیدات ایزوگام گلبام از استانداردهای معتبر استفاده می‌کنند و به همین جهت کیفیت کار خود را تضمین می‌کنند.

  ایزوگام دو لایه صادراتی گلبام
  ایزوگام دو لایه صادراتی گلبام

  قیمت نصب بهترین ایزوگام پشت‌بام

  میزان تخصص افراد نصاب نیز می‌تواند نقش قابل‌توجهی بر قیمت نصب ایزوگام اعمال کند. البته قیمت بالا همواره دلیل بر تخصص و مهارت نصاب نیست! بر همین اساس پیشنهاد می‌کنیم جهت نصب ایزوگام، حتماً خدمات آن دسته از متخصصینی که سایر کاربران در استفاده از خدمات آن‌ها دارای تجربه مثبت می‌باشند را مدنظر قرار دهید! در صورت نیاز به کسب اطلاع از قیمت نصب ایزوگام، پیشنهاد می‌کنیم با مشاورین مجموعه گلبام محلات تماس بگیرید و از بهترین نصاب ایزوگام منطقه خود به‌صورت رایگان باخبر شوید تا در پروژه‌های ایزوگامی خود متضرر نشوید. در همین راستا شرکت گلبام به‌منظور حمایت از مشتریان و حق انتخاب بخشی به نام رضایتمندی همکار در سایت خود راه‌اندازی کرده است که فعالیت نصاب‌های هر منطقه را نیز زیر ذره‌بین و نگاه تیزبین شما مشتریان ارجمند برده است.

  قیمت ایزوگام پشت بام با نصب

  یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در قیمت ایزوگام با نصب، برند و نام تجاری ایزوگام هست. به‌طور حتم محصولات تولیدکنندگان شناخته‌شده و معتبر نسبت به نمانام‌های ناشناخته از طیف قیمتی مختلفی برخوردار هست. همچنین، قیمت ایزوگام، بسته به منطقه موردتقاضا از طیف مختلفی برخوردار هست. به‌عنوان‌مثال در مناطق شمالی کشور به علت شدت بارندگی، تقاضا برای عایق‌کاری و نصب ایزوگام بالاتر از مناطق جنوبی است و بدیهی است که در این مناطق قیمت ایزوگام با نصب از طیف قیمتی بالاتری برخوردار باشد. از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت ایزوگام با نصب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  برخورداری از نشان استاندارد

  حسن شهرت تولیدکننده

  موقعیت فصلی

  دارا بودن فویل آلومینیومی

  ایزوگام صادراتی پوشش بام جلوه
  ایزوگام پوشش بام جلوه محصول صادراتی گلبام محلات

  محصولات ایزوگام پشت بام شرکت گلبام محلات

  در کارخانه ایزوگام گلبام محلات می‌توانید محصولات درجه‌یک با 4 برند و محصول ویژه را مشاهده کنید که برای پروژه‌های مختلف تولید می‌شوند. خرید ایزوگام مستقیم از کارخانه تهیه این محصولات را برای شرکت‌ها، پیمانکاران ساختمان‌های اداری و تجاری و مسکونی ممکن می‌کند.

  1. ایزوگام گلبام محلات فویل دار دولایه (صادراتی) باضخامت 4.7 میلی‌متر و وزن 50 کیلوگرم
  2. ایزوگام صادراتی شرق آوازه دلیجان ضخامت 3.7 میلی‌متر و وزن 42 کیلوگرم
  3. ایزوگام پوشش بام جلوه دلیجان باضخامت 3.7. میلی‌متر و وزن 42 کیلوگرم
  4. ایزوگام اعتماد شرق دلیجان باضخامت 4.3. میلی‌متر و وزن 45 کیلوگرم
  5. ایزوگام طرح دار پوشش بام جلوه ضخامت 3.5 الی 4 میلی‌متر و وزن 45 کیلوگرم.

  در کارخانه گلبام انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام‌های سردسیری و ایزوگام گرمسیری و ایزوگام دولایه و سه لایه ثبت سفارش می‌شود.

  نحوه خرید مستقیم بهترین ایزوگام پشت بام

  همیشه راه‌های خرید ایزوگام به شما کمک می‌کند که با موقعیت و زمان‌سنجی بتوانید بهترین ایزوگام موجود در بازار را خریداری کنید. تمام برندهای گلبام محلات، نه‌تنها رضایت، سلامت، آسودگی و صرفه اقتصادی مشتریان و مصرف‌کنندگان را در نظر دارد، بلکه هماهنگ با طبیعت و محیط‌زیست تولید می‌شوند.

  1. راه اول: خرید غیرحضوری از طریق تماس با واحد فروش شرکت ایزوگام گلبام محلات و سپس ثبت سفارش
  2. راه دوم: خرید حضوری از طریق مراجعه به دفتر مرکزی شرکت در تهران و یا مراجعه به کارخانه در دلیجان
  3. راه سوم: خرید غیرحضوری از طریق ارتباط با واحد فروش در شبکه‌های اجتماعی شرکت گلبام و سپس ثبت سفارش مسیرهای خرید ایزوگام به‌صورت مستقیم، مطمئن و سریع و با پایین‌ترین قیمت برنامه‌ریزی‌شده‌اند و با ثبت سفارش خرید ایزوگام از کارخانه؛ بهترین و مرغوب‌ترین عایق رطوبتی استاندارد را دریافت خواهید کرد.
  قیر باکیفیت پالایشگاهی گلبام محلات

  راه‌های ارتباطی شرکت ایزوگام گلبام محلات

  دفتر مرکزی فروش ایزوگام دلیجان درب کارخانه

  تلفن کارخانه ایزوگام گلبام محلات:

  08643263372

  واتساپ دفتر فروش کارخانه جهت ارسال نمونه کارهای نصاب ایزوگام :

  09181652452

  مشاوره رایگان درخصوص قیمت ایزوگام گلبام محلات در شهر شما و تهران:

  09181652452

  ایمیل شرکت ایزوگام گلبام محلات:

  info@izogamgolbammahalat.com

  سایت شرکت ایزوگام گلبام محلات:

  izogamgolbammahalat.com

  آدرس کارخانه ایزوگام گلبام محلات:

  استان مرکزی، شهرستان دلیجان- جاده محلات- نخجیروان- شهرک صنعتی شهید حبیبی- خیابان سوم- سمت راست- شرکت ایزوگام گلبام محلات

  آدرس کارخانه ایزوگام گلبام محلات در گوگل مپ

  مقالات مرتبط

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  3 + 11 =

  golbam mahalat site

  شرکت ایزوگام گلبام محلات دارنده نشان های استاندارد جهانی و بین المللی در حوزه ی عایق های رطوبتی و ایزوگام، از شرکت های پیشگام در تولید و فروش ایزوگام با کیفیت

  اطلاعات تماس